• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zkrácení doby výstavby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mám dotaz.Bude na dalších světech nová funkce,která se objevila na s19,Zkrácení doby výstavby za prémiové body?Nebo spíš bude už to na každém novém světě od 19?Docela mi to totiž vadí,je to nefér vůči hráčům co nehrají s PÚ.
 

DeletedUser28785

Guest
kdyby jsi si přečetl pořádně sekci o nastavení S19 tak by jsi se dověděl že ano (bohužel) bude na všech dalších světech
 

DeletedUser

Guest
Hm,to je zas nápad,to ať radši nechají ty vojenské tábory,to už se pak nedá hrát,když soused roste dvakrát rychleji a pak tě zabere když máš ještě 1500 bodů...hraji DK od světa 1,ale vypadá to,že 17 bude můj poslední aktivní svět :/
 

DeletedUser

Guest
To jo,ná tábory takových stížností nebylo po jejich zavedení,mnoho kmenů jich vůbec nepoužívá,ale jakmile bylo nahlášeno,že se ruší,už je plný fórum stížností naopak proti tomu,aby VT byly zrušeny.No a na tohle si stěžuje hodně hráčů,a to určitě i v Německu,mnohem víc než na tábory,ale to už IG nezajímá,jen aby jim to přineslo peníze.Myslím že tím tak trochu překročili hranici,PÚ by měl hru zpříjemnit,nebo zjednodušit,ale ne do ní zasahovat.
 

DeletedUser

Guest
tjn... ještě nedávno sem si říkal ať už konečně S3 skončí, že bych si od ntoho tady na čas oddych a potom třeba začal hrát novější svět... ale s tímhle si spíše přeji co nejdelší S3 :-D
jinak neví někdo, kolik je za vítězství světa PB?
 

DeletedUser28785

Guest
no hezky ti popřejí k ukončení světa a dostaneš z5 co ti tam ještě zbylo a ti nejlepší hráči něco dostanou (někde se tu o tom hlasovalo, jestli chcou oslavu od INNA nebo pro nejlepší Iphone, hrníček, tričko atd.)
 

DeletedUser

Guest
aha... já myslel že všichni ve vítěznym kmenu dostanou třeba 100 PB nebo tak nějak... :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru