• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zlepsenie ovladania hry - navrh

DeletedUser

Guest
Situacia:

Som pod utokmi.
Podpory z mojich dedin mi pomaly padaju v napadnutych dedinach.
Zadam hromadny rekrut obrannej armady.
Na druhy den pridem, nieco sa narekrutovalo.
Vojdem do napadnutej dediny a cez nadvorie a Poziadat si idem do dediny natahat podpory.
Po kliknuti na POZIADAT sa zobrazi tabulka s armadou v dedinach co je k dispozicii.
Kliknem na pravo na VYBRAT, potom na POZADAT a pozadovana armada slape na podpory.
Ale potom zistim, ze v tej dedine sa zrazu ukazali dalsie jednotky. Tie co sa narekrutovali, ale v tom prvom prehlade jednotiek neboli vidiet. Koli oneskorenemu nacitavaniu jednotiek hrou. A preto musim znovu klikat na to tlacidlo.
A niektorejednotky nemozem poziadat vobec, lebo ich v tom prehlade nevidim.

Chcem preto navrhnut, ci by sa nedala vymysliet a zakomponovat nejaka funkcia - tlacitko.
Po kliknuti na to tlacitko by sa zaktualizoval pocet armady v dedinach v danom case a zobrazovalo by to skutocny stav. A nie stav spred xx hodin.
 

DeletedUser25426

Guest
Tuhle chybu jsem hlásil supportu už před rokem, bylo mi odpovězeno cosi v tomto smyslu:

- ...není v naší moci vám v současnosti pomoct. Budeme tlačit na změnu, abychom si hru mohli všichni užívat bez nepříjemného omezení...

Po urgenci letos v červenci mi bylo oznámeno, že chyba ještě nebyla odstraněna...

[SPOIL]Třeba se opravy dočkáme, během příštích několika let... ;)[/SPOIL]
 
Nahoru