• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

změna hesla

  • Zakladatel vlákna DeletedUser20058
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser20058

Guest
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli jsou stejné údaje na přihlášení do hry i na fórum. Protože heslo jsem si nezměnil (ve hře) ani e-mail a ono mi to píše že to nebere chybně zadané heslo. Ale přes ty samé údaje se dostanu sem na fórum.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

nie sú to rovnaké údaje. Keď si sa registroval na toto fórum, tak si tam mal určite dve kolonky - heslo v hre a heslo na fórum. Je možné, že máš heslo na fórum a do hry rovnaké, záleží od toho aké si si zvolil tu a v hre.
Príklad: keď si zmeníš heslo v hre, heslo na fóre sa Ti nezmení - zostáva pôvodné ... a naopak: keď si zmeníš heslo na fóre, heslo v hre zostáva pôvodné nezmenené.

Ešte niečo ? :)
 

DeletedUser20058

Guest
no dával jsem si stejné a nechce mi to povolit se přihlásit do hry a když si chci poslat to heslo tak mi to nebre tu kombinaci jména a e-mailu a to vím že jsem si to tak dal
 

DeletedUser20058

Guest
a malej problén na suppeort napsat nemohu protože se musím přihlašovat jako do hry což já ty údaje nevím a ani nevím jak je získat, protože na ten e-mail co tam mám mi to poslat nechce
 

DeletedUser

Guest
Vytvor si nový účet a cez ten napíš na Support. Nezabudni tam aj napísať, že píšeš z nového účtu a že si stratil heslo na účte "xxx".

Skús si ešte prečítať toto.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser20058

Guest
a to by ten support taky někdo musel číst už je to druhej den a pořád nic
 

DeletedUser31451

Guest
support má hodně práce tak si počkej...nemůžeš mít všechno hned :)
 

DeletedUser

Guest
jojo supprotu to trvá dlouho :( Napsal jsem jim včera večer, když jsem dostal nesmyslný ban na jeden den, tak jsem jim napsal protest, a oni na to ještě nedošli... :dunno
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru