• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Moc to řešíte, ty Casual světy jsou víceméně dobré na vlajky :)

Když dojdeš pozdě , nebudeš mít vesnice ani armádu a jak se to změní na normální svět , tak stejně dostaneš do týdne na zadek :)

Takže tohle téma by bylo lepší uzavřít , málo kdy to řeknu , ale support má v tuhle chvíli naprostou pravdu
 

Germanicus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Reagovat na invektivy primitivů nebudu, jsem někdo kdo tu hraje od jedničky a vím o čem mluvím.
Prostě, jak přijdete do Casual se zpožděním, kdy tam hráči mají nahrabáno mnoho vesnic
a vy jen dvě, pak je vám celé rovnocenné nastavení na prd.
Protože Ti velcí jsou v tu chvíli na Casual proto, že se bojí bojovat mezi sebou a tak berou velkými dávkami vojsk
útokem vesničky v pohraničí s 26 body na vzdálenosti mnoha dní.
Pokud to někdo nedovede pochopit, vrátil bych ho do školy.
S tím by právě měl zatočit mnou navrhovaný bod 3, o malé vesničky by si v boji tito mamuti
ani neškrtli když by tam nebyli první a donutilo by je to hrát mezi sebou o vlastní vesnice.
Malé 26 bodové vesničky by pak patřili menším hráčům,
kteří by mohli nějakým způsobem alespoň růst.

A o to by mělo přeci jít, aby se tu dalo hrát a Casual by možnost hratelnosti měl vyrovnávat,
to by mělo být jeho primárním cílem.
Hratelnost i pro menší hráče.
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Reagovat na invektivy primitivů nebudu, jsem někdo kdo tu hraje od jedničky a vím o čem mluvím.
Prostě, jak přijdete do Casual se zpožděním, kdy tam hráči mají nahrabáno mnoho vesnic
a vy jen dvě, pak je vám celé rovnocenné nastavení na prd.
Protože Ti velcí jsou v tu chvíli na Casual proto, že se bojí bojovat mezi sebou a tak berou velkými dávkami vojsk
útokem vesničky v pohraničí s 26 body na vzdálenosti mnoha dní.
Pokud to někdo nedovede pochopit, vrátil bych ho do školy.
S tím by právě měl zatočit mnou navrhovaný bod 3, o malé vesničky by si v boji tito mamuti
ani neškrtli když by tam nebyli první a donutilo by je to hrát mezi sebou o vlastní vesnice.
Malé 26 bodové vesničky by pak patřili menším hráčům,
kteří by mohli nějakým způsobem alespoň růst.

A o to by mělo přeci jít, aby se tu dalo hrát a Casual by možnost hratelnosti měl vyrovnávat,
to by mělo být jeho primárním cílem.
Hratelnost i pro menší hráče.
Šerife, na csp10 jsi za půl roku dokázal zabrat 3 vesnice. To nebude nastavením casualu.
 

Germanicus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Šerife, na csp10 jsi za půl roku dokázal zabrat 3 vesnice. To nebude nastavením casualu.
Nevím jak jste přišla na oslovení šerife a měl bych se na odpověď vykašlat,
ale aby zde nedošlo k omylu, já jsem ortodoxní deffař a poskytuji ho k dispozici,
nicméně i kdyby jsem nebyl deffař na situaci by to nic neměnilo.
I s 5 jen útočnými vesnicemi by jsem byl v troubě, mám okolo sebe jen velké hráče,
kteří se sem přistěhovali a zasídlili tu.
Velice se jim daří a když jim napíši, že jsou velcí a měli by zabírat jiným stejně velkým hráčům
jejich vesnice, vysmějí se mi a dál zabírají malinkaté vesničky které se tu objevují.
Já na rozdíl od Vás jim nebudu říkat šerifové ani nijak jinak, což Tito lidé zřejmě podle Vás jsou,
ale ne podle mě, protože jsou to jen slaboši co kradou 26 bodové vesnice.
Bráníte jejich právo být slaboch a přizdík?
Pak jste stejná, moje pravidlo by jim jednou pro vždy zatla tipec.

Pro info ostatním, já mám 5 vesnic a 41.526 bodů a nemohu se nikam dál vrtnout
a vyžírají to tu např.:
Fery (117 vesnic, 1.007.554); Bhaja (155 vesnic, 1.343.644); mikels98 (211 vesnic, 1.977.272)
to byl jen pár těch mezi kterými mám já 5 vesniček na hranici.
Nikdy nebrečím a tohle není brekot, ale šílený vztek na pravidla
která si tu hrají na rovnost a ve skutečnosti jsou pravým opakem rovnosti.
Nemůžou sice na mě zaútočit a já na ně, ale je to jako by to dělali,
jen tu jsem a čekám co bude a koukám jak si to tu giganti rozebírají.
Vivat, ať žije Casual a jeho rovná pravidla!!!
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Pravidla rovná jsou, kdybys takové pravidlo, které ty navrhuješ zavedl naopak bys vytvořil nerovnost v pravidlech a to tím, že bys jim vzal jejich zákonem dané právo na to zabrat vesnici barbarů. Které jak všichni víme mají úplně všichni stejné.
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Pokud chceš něco fresh a juicy tak zrovna včera přímo pro tebe spustili nový svět!! Kde určitě ještě nebudeš mít milionové hráče, kteří by ti mohli krást barbarky. Logni se tam a dej těm barbarkam co proto.
Hurá do boje!!
 

Germanicus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Tak komentovat Ezio Auditore určitě nebudu
to je jeden z těch, který si založí kmen, pak si nechá poslat od vlastních členů podpory, pokud možno co nejdál.
A když se přesvědčí, že doma nemají ani nohu, tak je druhý den po ránu, aby se nestihli vrátit,
rychle vyhodí a s kamarádem z blízka rozebere, Vy nebudete nic tušit než se proberete a na Vás od vlastního vedení,
kterým jste poslali večer XX hodin daleko podpory, jedou útoky s dědky, tak s tím už doopravdy nic neuděláte.

Ezio Auditore to je jen takový malý ubožáček a jeho slova nemají hodnotu ani co by se za nehet vešlo.​

El Hrocho drahý synku, až přijdeš do světa se dvěma vesnicemi a kolem tebe budou takoví velcí hráči jak jsem napsal výše,
to se můžeš přesvědčit 2, 3, a 10 na světě, ty co mají 70 nebo 41 vesnic ani nepočítám jako velké,
tak doopravdy budeš pln šance na malou barbarku ve vzdálenosti 2-3 hodin od tebe.
To si na to počkám a klidně si koupím písek, cement a vápno a postavím si na to betonovou čekárnu.
:p
Já jinak vůbec nechápu co Vám vadí na pravidle v Casualu když zaberu šedivku,
stává se mojí součástí vesnic a všechny ostatní velcí a menší hráči mimo limit Casual mne jen navštíví.
Co je na tom špatného, oni by pak Ti velcí nemohli ještě víc žrát na úkor menších hráčů, že ne?
A museli by hrát a bojovat se sobě rovnými, to by pak měli v kalhotách naděláno, je to tak?
Patříš mezi ně nebo jsi jen další posera jako ostatní?
:Good
 
Naposledy upraveno:

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
73
Tak komentovat Ezio Auditore určitě nebudu
to je jeden z těch, který si založí kmen, pak si nechá poslat od vlastních členů podpory, pokud možno co nejdál.
A když se přesvědčí, že doma nemají ani nohu, tak je druhý den po ránu, aby se nestihli vrátit,
rychle vyhodí a s kamarádem z blízka rozebere, Vy nebudete nic tušit než se proberete a na Vás od vlastního vedení,
kterým jste poslali večer XX hodin daleko podpory, jedou útoky s dědky, tak s tím už doopravdy nic neuděláte.

Ezio Auditore to je jen takový malý ubožáček a jeho slova nemají hodnotu ani co by se za nehet vešlo.​

El Hrocho drahý synku, až přijdeš do světa se dvěma vesnicemi a kolem tebe budou takoví velcí hráči jak jsem napsal výše,
to se můžeš přesvědčit 2, 3, a 10 na světě, ty co mají 70 nebo 41 vesnic ani nepočítám jako velké,
tak doopravdy budeš pln šance na malou barbarku ve vzdálenosti 2-3 hodin od tebe.
To si na to počkám a klidně si koupím písek, cement a vápno a postavím si na to betonovou čekárnu.
:p
Já jinak vůbec nechápu co Vám vadí na pravidle v Casualu když zaberu šedivku,
stává se mojí součástí vesnic a všechny ostatní velcí a menší hráči mimo limit Casual mne jen navštíví.
Co je na tom špatného, oni by pak Ti velcí nemohli ještě víc žrát na úkor menších hráčů, že ne?
A museli by hrát a bojovat se sobě rovnými, to by pak měli v kalhotách naděláno, je to tak?
Patříš mezi ně nebo jsi jen další posera jako ostatní?
:Good
Je to tak, všichni co se mnou kdy hráli ti potvrdí, že přesně tohle je můj styl hry. :DDD Nejradši nechávám rozebrat tak skvělé hráče, kteří jsou tak dobří jako germanicus, co vlastní továrnu na IQ. Germanicus s IQ 180 je tak dobrý, že poháněn ruskou vlajkou na profilu zabere 3 vesnice, zatímco ostatní 50 :D
 

Liška Bystrouška

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Tak komentovat Ezio Auditore určitě nebudu
to je jeden z těch, který si založí kmen, pak si nechá poslat od vlastních členů podpory, pokud možno co nejdál.
A když se přesvědčí, že doma nemají ani nohu, tak je druhý den po ránu, aby se nestihli vrátit,
rychle vyhodí a s kamarádem z blízka rozebere, Vy nebudete nic tušit než se proberete a na Vás od vlastního vedení,
kterým jste poslali večer XX hodin daleko podpory, jedou útoky s dědky, tak s tím už doopravdy nic neuděláte.

Ezio Auditore to je jen takový malý ubožáček a jeho slova nemají hodnotu ani co by se za nehet vešlo.​

El Hrocho drahý synku, až přijdeš do světa se dvěma vesnicemi a kolem tebe budou takoví velcí hráči jak jsem napsal výše,
to se můžeš přesvědčit 2, 3, a 10 na světě, ty co mají 70 nebo 41 vesnic ani nepočítám jako velké,
tak doopravdy budeš pln šance na malou barbarku ve vzdálenosti 2-3 hodin od tebe.
To si na to počkám a klidně si koupím písek, cement a vápno a postavím si na to betonovou čekárnu.
:p
Já jinak vůbec nechápu co Vám vadí na pravidle v Casualu když zaberu šedivku,
stává se mojí součástí vesnic a všechny ostatní velcí a menší hráči mimo limit Casual mne jen navštíví.
Co je na tom špatného, oni by pak Ti velcí nemohli ještě víc žrát na úkor menších hráčů, že ne?
A museli by hrát a bojovat se sobě rovnými, to by pak měli v kalhotách naděláno, je to tak?
Patříš mezi ně nebo jsi jen další posera jako ostatní?
:Good

Kamaráde, píšeš kraviny.
Na csp10 jsi se lognul v srpnu, tehdy tam bylo mraky barek. To, že jsi je nebyl schopný zabírat, je tvůj problém.
Pokud ti Casual přijde na tolik nespravedlivý, zkus normální svět, třeba se ti tam bude dařit a za půl roku nasbíráš i 10 vesnic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru