• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

změna pozice zobrazení: kořist v reportech+nápis Kontinent nad mapou

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36186
  • Vytvořeno

DeletedUser36186

Guest
Měl bych nápad na zjednodušení a pro větší přehlednost. V reportech bych změnil pozici zobrazení kořisti. Toto zobrazení bych přesunul někam výš, aby bylo čitelné napoprvé a nemusel jsem při každém kliknutí na report rolovat stránku dolu, abych si přečetl kolik jsem vlastně ukořistil zboží. Je to otravné, pokud farmíte dost často a pro programátory by to nemělo být nic těžkého.
Za druhé bych v náhledu mapy někam posunul nápis Kontinent + číslo. Zbytečně zabírá místo nad mapou a ta je kvůli tomu posunutá níž. Obzvlášť pokud máte prémiový účet a můžete využít funkce zvětšit mapu tak zase musíte stránku trochu rolovat.

+ chybí mi ukazatel umístění kmene ze žebříčku, mohl by být zviditelněn na hlavní horní liště v sekci Žebříček, kde je umístění hráče a jeho body
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru