• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmenšení D ?!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30668
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30668

Guest
Zdravím všechny,
ano,o5 jsem to já :D. Tentokrát se mi stalo to,že se mi zmenšujou DK.
moz-screenshot.png
Prostě místo aby viděla celou vesnici,tak vidím jen část a když chci trénovat jednotky (to jest jen příklad) tak ani nevidím,kolik bych si jich mohla založit,musím si to posunout :sorry.
Smazat cookies jsem už také zkoušela ae to k ničemu nevedlo. O5 musím podotknout,že toto se mi děje pouze v Mozille Firefoxu,v Exploreru to běží normálně.
Jenže já jsem trvdohlavá a místo abych začala hrát Dk v Exploreru tak chci vyřešit to,proč mi ve Firefoxu nejdou.:shout
Prosím o pomoc :scratch:scratch:scratch:sorry:sorry.
S pozdravem,
Vendyxka
 

DeletedUser

Guest
1. odkaz nemozes davat na subor na tvojom pocitaci. hod to napr. na imageshack, nech to vidime. divne sa ti zobrazuju v mozille len DK alebo aj ine stranky?

edit: v skratkach mozilly sa da nastavit zoom. mozno mas nastavene prave to, tak ked si na DK v mozille, skus stlacit ctrl+0. je to skratka na vypnutie zoom-u.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mozillu mám taky a nic podobného se mi nikdy nestalo ... Zkus stáhnout novou verzi Mozilly ... Explorer by ti asi moc nepomohl...Je s ním víc problému než s Mozillou... Samozřejme po předložení Screenu budeme všichni vědět více...
 

DeletedUser30668

Guest
1. odkaz nemozes davat na subor na tvojom pocitaci. hod to napr. na imageshack, nech to vidime. divne sa ti zobrazuju v mozille len DK alebo aj ine stranky?

edit: v skratkach mozilly sa da nastavit zoom. mozno mas nastavene prave to, tak ked si na DK v mozille, skus stlacit ctrl+0. je to skratka na vypnutie zoom-u.


áá už je to v pohodě :D:D pardon že jsem tak šílela :D:D
Díky moc :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru