• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

ZOH 2014: Diskusia k súťaži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16561
  • Vytvořeno

liška podšitá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ahoj
Koukám,že nikdo nepočítá ve finálových zápasech s prodloužením.Doufám,že to mám v tipu dobře,když mám přesný výsledek remízový(v základní hrací době) a tučně vítěze.
Tedy jestli se tip přesnýho výsledku odvozuje ze základní hrací doby,jako v sázkových kancelářích:)
 

DeletedUser16561

Guest
Nevidel som aké tipy si dal, ale počíta sa iba základná doba.

Teda ak si pre zápas Fínsko - USA tipol výsledok 2:3, teda logicky víťaz zápasu USA, tak aby si mal plný počet bodov, zápas musí skončiť výsledkom 2:3 po 60 minútach. Ak vyhrá USA, ale iným výsledkom, tak tiež dostaneš body, ale nie ich maximálny počet.

Pre presné skóre je dôležitých základných 60 minút.
Pre víťaza zápasu sa počíta aj prípadné predĺženie.
Rozumieme? :)
 

liška podšitá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
teda ti amíci dostávají na frak :)No kdo tipoval na Finy udělal dobře jako já,protože Kanada a USA berou jen zlato.Bronz už pro ně není motivace,tak ten tip je jasná záležitost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
1. Miesto - 27 bodov
2. Miesto - 24 bodov
3. Miesto - dvaja hráči 18 bodov
4. Miesto - dvaja hráči 15 bodov
5. Miesto - dvaja hráči 14 bodov
6. Miesto - traja hráči 13 bodov
7. Miesto - dvaja hráči 12 bodov

Takto vyzerá počet bodov u prvých hráčov. Nie je započítana anketa o celkového víťaza a posledné piate kolo.
Ja už poznám potencionálnych víťazov, svoje výhry majú už na 90 %. Zatiaľ však neprezradím o ktorých hráčov ide. :)
 

DeletedUser36641

Guest
Jak to uděláš Malkine, když bude mít více lidí stejně bodů. Dáš každému stejnou cenu, řekněme 500 pb, nebo danou cenu rozdělíš na 2 nebo více dílů?:)
 

DeletedUser16561

Guest
V takom prípade vyhráva hráč, ktorý ako prvý sa zapojil do tipovania základných skupín. Takto som to už tu raz spomínal.
 

DeletedUser37060

Guest
:cry už teraz viem že tam nie som :( toľko bodov by som nemal kde nahrabať :D
 

DeletedUser37060

Guest
no to je, pretože mi ušli 2 kolá! najprv kôli tomu že som spal a potom kôli tomu že som spal a pak letel do práce...
 
Nahoru