• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zpestření hry?

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám nápad. Na úvod chci říct, ano, hraji tu hru kde se kliká na budovy a taky se útočí, ale je kratší. :) Pokud nevíte, pište pm.
A tak mě napadlo, zpestřit hru speciálními vesnicemi. Něco jako osady. Po mapě by jich bylo deset a byla v nich hodně velká armáda. A v nich by šlo stavět více skladů a větší selsák, naopak by tam nebyly jiné budovy. A v ní by se stavěla obrovská budova, šla by stavět do lvl 100. Samozřejmě by ocenění získal jen kmen který by ji rpvní postavil - na tyto vesnice by šli stovky útoků, taky by tam byla obrana. Hru by to určitě zpestřilo. Co si myslíte vy? (ne přidávat je nyní, ale na nové servery :)) Mohla by se jmenovat...ehm...Div světa? :rofl
 

DeletedUser16561

Guest
No podľa mňa je to zbytočnosť. Samozrejme je to len môj názor a aj tak si nemyslím, že by to mohlo byť. Nehovorím, že nemôže byť, hovorím len môj názor. Stále sa neviem zbaviť toho zlého pocitu, že je to akási blbosť. Na čo by to bolo dobré ? Skús nad tým viac porozmýšľať. A len tak na okraj, ten názov "div sveta" si neprebral z grepolisu ? :D :D Nie je dobré aby sa viac hry miešali do jednej. Každá nech je špecifická niečim iným. :pardon:pardon
 

DeletedUser30193

Guest
no nebudeme se opičit po konkurenční hře ne? podle mě ne je to zbytečnost a když už tak už aspon 50 těch vesnic
 

DeletedUser

Guest
Njn, ale nějak se to oživit musí...Co třeba budova Pokladnice ještě? :p
 

DeletedUser16561

Guest
To rovno tam môžeme dať aj zvieratá. Veď čo, spravíme si tam Safary. Teraz k veci. Čo by tá Tvoja pokladnica mala za úlohu ? No neviem si predstaviť aby niečo podobne bolo v hre ;)
 

DeletedUser

Guest
Různé artefakty které by zvýhodňovali jejich majitele. Něco jako někdo navrhoval laboratoř
 

DeletedUser

Guest
jako ještě mimo pladinovy zvýhodňující zbraně - zbrojnice paladina? :shock
 

DeletedUser27281

Guest
no, nevím připadá mi to trošku jako grep a jistá konkurenční hra
 

DeletedUser16561

Guest
Ale tu sa už mení pomali podstata hry. Je zbytočne tu zakládať také nové prvky. Hrá ma byť jedinečná, má zaujať svojho hráča. Ale ako vidím tak Vy by ste najradšej tu pridali prvky z grepolisu a z iných hier. Ak chcete hrať hru s divom sveta tak hrajte grepolis, atď :)
 
Nahoru