• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zpestření hry?

DeletedUser

Guest
nehorázně mi to připomíná nejmenovanou hru, která mě po tom co se můj server 2× ukončil totálně přestala bavit protože jsem musel furt vše stavět odznova (+ výhody za prachy). :no
Pravda současná doba DK je taky docela extrém - ale od nových světů je zavedena podmínka výhry 300M bodů, což dle mě hru min. 3-4× zkrátí na ideální dobu. A nové budovy mi taktéž připadnou zbytečné (obzvlášt když jsou všechny z nejmenováné hry) - současný systém je aorát vybalancovaný :hi;)

Ještě sem napiš že by se mohli zavést za PB zvýšení těžby, apod. - a bylo by to totálně stejné jak nejmenovaná hra :D;)
 

DeletedUser30193

Guest
jak íká miki tímhle způsobem z toho děláme konkurenční hru nemusíme se opičit přece
 

DeletedUser

Guest
angelino - fakt? :shock:shout:cry a já myslel že to má bejt na všech novejch :sorry tak to je škoda mno - fajn by bylo kdyby byl každý druhý svět 300 M bodů pro vítězství :yes ale třeba se ještě nějakého opravdu dočkáme - není to zrovna nejhezčí vítězství - ale zase lepší než 5 let sbírat barbarky :yes
 
Nahoru