• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zprávy

DeletedUser

Guest
Je to super novinka, že když přijde zpráva, tak vpravo dole se objeví nakrátko velká obálka a je možné na ní kliknout a hned jsem ve zprávě.
Z to opravdu chválím.

Ale prosím.
Už mi hrabe z toho, že mi nezmizne obálka v rychlém náhledu, i když jsem zprávu přečetl. Takže tam musím neustále znovu najíždět a to je fakt na palici při tom množství korespondence, co mívám :)
Je to drobnost, ale jistě nejsem sám, komu to vadí.
 

DeletedUser34317

Guest
Jo to mě taky štve :D

Navíc jsem zjistil, že v náhledu přátel jsem uveden i já sám, to by mě zajímalo, jaká chytrá kebule to tam dala a co tím zamýšlela :rofl
 

DeletedUser

Guest
Taký me štve tie zpravy o jedno tlačitko viac ... :/ A tí priatelia tiež :D čo mam vedet kedy som online?? :D
 

DeletedUser

Guest
Což o to, Ti přátelé je už kosmetika.
Ale já mám denně stovku zpráv jako nic a to klikání navíc leze na nervy.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Souhlasím s vámi, zašlu nápad vývojářům hry k realizaci... Budu vás informovat, jak se vývojářům váš nápad líbil a zda se dostane do hry. Díky! :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vývojáři hry chybu opravili a nahrají do hry v nejbližší době. :hi
 

DeletedUser37060

Guest
len pre info:
obidve chyby (správa aj priatelia) alebo len jedno z toho? :scratch
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Mám na opravu zobrazování nepřečtené zprávy. Ohledně toho, proč je každý ve svém seznamu přátel, zkusím zjistit ještě více info, to jsem zde nějak přehlédl.
 

DeletedUser27731

Guest
Podle mě je to, abych se mohl rychle porovnat s ostatními hráči - úspěchy, body, vesnice... Prostě porovnávací funkce. Mě to nevadí, alespoň nemusím klikat na své přátele zvlášť, abych se porovnal...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ano, je to z toho důvodu, aby ses mohl porovnat se svými přáteli, i když to u hráčů, kteří v seznamu nemají žádné přátele, může vypadat pozoruhodně.
 
Nahoru