• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení nákupu surovin za body S36

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
Mohu se zeptat z jakého důvodu toto bylo zrušeno? Body jsem koupil přez Paypal a po dnešní "aktualizaci" je již nemohu použít a musím čekat? Toto mě příde naprosto hloupé,co je na tom jak si ty body koupím a jak je utratím.A hlavně mě tu nezkoušejte řikat něco o tom jak někdo si todle dovolit nemůže a že je to nefér,pokud si todle někdo dovolit nemůže tak at hraje jak může bez premium atd. Body jsem si zakoupil a nyní je nemůžu využít pak nechápu na co mě jsou čekat skoro 3 měsíce než je budu moct použít je směšný,příště aspoň takovoudle změnu kde lidi utrácí svoje peníze oznámit!!!
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel jsme byli nuceni k obchodování s prémiovými body nastavit také omezené používání v rámci storno lhůty. Pokud tedy nakoupíš body se storno lhůtou, nemůžeš je v této době volně poslat jinému hráči či s nimi obchodovat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru