• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení tajemství

DeletedUser32568

Guest
ale toto není speed server ... a já se nesmál - :p je smajlík pro vypláznutý jazyk :D
ale nebudu slovíčkařit ... no prostě tohle je jiný styl ukončení hry ... cs19 skončí na 300mil. bodech a taky je to mnohem rychlejší než 80%světa ...
hra POTŘEBUJE zrychlit ...
 

DeletedUser

Guest
Ale my nonstop platící přestanem platit,jo tak to jo.Protože to nemá cenu,za postavení cca.v průměru 15 vesnic to né :DDD
 

DeletedUser32568

Guest
souhlasím že tohle bylo moc velký zrychlení ale tak roční hra by byla ideální si myslím ... maximálně 2roky :)
 

DeletedUser

Guest
To co se ted děje na 24 je ohromné zklamání,loučení prostě plné fora všech kmenů,nedá se to číst.
 

DeletedUser32568

Guest
no ... tohle je fakt moc rychlý ukončení tak ... já nevím když nikdo (kromě výherních kmenů) nechce Time End tak jděte všichni proti těm co drží tajemství - to dáte :)
 

DeletedUser

Guest
To se právě děje jdou tam všichni ale hromada na to kašle,nevěří tomu že je to konec ale je.Ti s tajemstvím se spojily mají cca.2k vesnic,ti to zabetonujou.
 

DeletedUser23979

Guest
Můj názor je, že měl každý šanci, ty tajemnství získat...vítězové se dohodli a vítězství je tady........když měli první, druhý, proč nezkusit sebrat....nu a když mají jich 12...docela pozdě se snažit :)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajtjtjtjtjtjtjtjtjtjt

Problem je ten že spousta má divnej mozek kdyby ho totiž měli věděli by že zrychlit znamena ne nastavení 1 nebo 2 ale např rychlost 5 nebo 10 ale furt je to jak do dubu. Tády dády dády dá. Nepochopí že by se tak na rekrutování vesky do plna nečekalo 7dní ale jeden a vyřešily by se tím i barbarky neaktivní (přesněji nedostatek šlechty)...
 

DeletedUser23979

Guest
Nevidím v tom diskuzi.....mluvíme o tajemstvých nebo barbarkách ?
 
Nahoru