• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

zvuk ve hre

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31979
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31979

Guest
chcel by som aby tu bol zvuk lebo v iních hrách zvuk býva a v Divokých kmenoch není bol by tu dobrý. Zvuk by sa dal zapnúť aj vypnúť
 

DeletedUser28785

Guest
a) zbytečně by to zatěžovalo server
b) k čemu by to bylo ? k ničemu
c) tak si pouštěj písničky nebo broukej, mňoukej nebo cokoliv jinýho :)
d) při čem by ty zvuky byli ?

[POSTLINK="NESOUHLASÍM"]NESOUHLASÍM[/POSTLINK]
 

DeletedUser11059

Guest
Tak nejprve proběhnou jistě velice dlouhé řízení, nežli by nějaká melodie a jisté zvuky dostaly zelenou. ..... a kdo to vymylí? ... jistě je jich mnoho, co by chtěli, ale už by to znamenalo jistě pro Inno mít na to práva, aby se to nedalo kamkoliv kopírovat, čili by za to někomu museli zaplatit (každá práce, která je určena pro licenci něco stojí) ... čili hned první komplikace - ZBYTEČNĚ VYHOZENÉ PENÍZE - nejspíš, a nejspíš proto, že s největší pravděpodobností, jak už to bývá u všeho, kde nějaké zvuky jsou (krom stříleček), drtivá většina uživatelů si to vypíná a má puštěnou u toho telku, nebo maká v práci, nebo má puštěné AC/DC. Tak asi proto zbytečně vyhozené peníze a zbytečně utracený čas toho, kdo by nad tím trávil čas.
Dál již zmíněné zatížení serveru ... Inno má hodně věcí zatížených pro DK tak, aby server byl co nejméně zatížen a každá novinka (update hry, jako nyní na 7.0) přináší další novinky, které jsou pro programátory složitější a zybírají více místa.

je to blbost.
 

DeletedUser2029

Guest
Kromě toho, že je to zbytečnost (viz výše).

... lebo v iních hrách zvuk býva ...
Jiné browerové hry moc neznám (skoro vůbec). Ale nějak mi není jasné, jaké zvuky mohou mít jiné browserové neflashové hry. To snad ani (v principu) nejde.
 

DeletedUser7531

Guest
Kromě toho, že je to zbytečnost (viz výše).


Jiné browerové hry moc neznám (skoro vůbec). Ale nějak mi není jasné, jaké zvuky mohou mít jiné browserové neflashové hry. To snad ani (v principu) nejde.

Kdysi, kdysi, kdysi jsem hrál jednu onlinehru (cca 7 let zpátky). /odkaz nemohu napsat/ - ale byla to normálně 3D hra, rpg (hra na hrdinu)

Nemohu napsat odkaz, ale jak vypadala snad ano:

[SPOIL]
runescape-4.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Nojo, tu jsem hrál taky:) Tam sice zvuk byl, ale neznám nikoho kdo by si ho pouštěl...
 

DeletedUser2029

Guest
Aha, tak jsem měl napsat i "nejava" (dle info na netu, netestoval jsem)

... P.S.: pozor říkám "nejava", ne "nejavascript" (to je diametrální rozdíl).

EDIT: Prostě cokoli, co nepotřebuje pro svůj chod tahat výkonné věci třetí strany /to už totiž můžeme rovnou WoW, když to přeženu/ a je (X)HTML (4.x) kompatibilní. ... Raději vynechávám i html 5.x, tam je to složitější ... prostě browser, kompatibilní (v rámci možností) bez dotahování pluginů třetích stran a hlavně přímo závislých na pluginech třetích stran
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo, Runescape jel na javě.. (snad to teda není nějaká reklama) Myslím, že modi to tu už klidně můžou zamknout, asi se tu všichni shodneme, že zvuk by byl v DK na nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru