• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poslední aktivita

  • Lamač. odpověděl/a na téma FigiVoe.
    Prosimtě Biblos, zadání je napsané úplně v pořádku ... Ale ty si vždycky něco najdeš.
  • Ezio Auditore
    Ezio Auditore reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně FigiVoe s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bohužel, v zadání není určeno, jak je myšleno to namaluj - jestli ručně, nebo v grafickém programu. My, co jsme vyrůstali v době, kdy...
  • Biblos
    Oldo, od Kladna, mimo ten olomoucký, jsem srazy zajišťoval já. A pro svět jedna je spolu s 2TOM děláme každý rok. Klidně Tě přibereme do...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze.
    Já to raději řeším tak, že na chyby upozorňuji. "Strčit hlavu do písku" není řešení.
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Diskuze.
    Češtinářský pedant se probudil. Pokud tomu nerozumíš, poskytnu ti volný překlad : Když někdo napíše "namaluj kasárna", chápu to jako...
  • CheGuevara reagoval(a) na příspěvek od herrGeneral ve vlákně Namaluj kasárnu - zadání s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bez LK by nebyla offka a rabování! Sice nepatří pod kasárny, ale jednotka to pořád je. Zde přikládám x hodinovou práci, snad se bude líbit.
  • Debeti
    Debeti reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně FigiVoe s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bohužel, v zadání není určeno, jak je myšleno to namaluj - jestli ručně, nebo v grafickém programu. My, co jsme vyrůstali v době, kdy...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma FigiVoe.
    Bohužel, v zadání není určeno, jak je myšleno to namaluj - jestli ručně, nebo v grafickém programu. My, co jsme vyrůstali v době, kdy...
  • Biblos
    Biblos odpověděl/a na téma Diskuze.
    Namaluj kasárnu je co za češtinářský tvar prosím? Já znám jen kasárna nebo kasárny. To by bylo ke gramatické stránce soutěže. Nyní...
  • LucusQa
    LucusQa reagoval(a) na příspěvek od herrGeneral ve vlákně Namaluj kasárnu - zadání s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bez LK by nebyla offka a rabování! Sice nepatří pod kasárny, ale jednotka to pořád je. Zde přikládám x hodinovou práci, snad se bude líbit.
  • Lamač. reagoval(a) na příspěvek od herrGeneral ve vlákně Namaluj kasárnu - zadání s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bez LK by nebyla offka a rabování! Sice nepatří pod kasárny, ale jednotka to pořád je. Zde přikládám x hodinovou práci, snad se bude líbit.
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Proč tohle tolerujete? Doporučil bych supportu jít někdy na speed kolo a klikat 40.000 vesnic. Hráči to nedokáží efektivně ani na herním...
  • Biblos
    Biblos reagoval(a) na příspěvek od Olda22 ve vlákně Jarmark u dubu s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zdar děcka, snad ste na mě nezapoměli, tak jak Vám dupou králíci? Rád bych Vás někdy ještě viděl, třeba i na neoficialnim srazu.
  • herrGeneral odpověděl/a na téma Namaluj kasárnu - zadání.
    Bez LK by nebyla offka a rabování! Sice nepatří pod kasárny, ale jednotka to pořád je. Zde přikládám x hodinovou práci, snad se bude líbit.
    • DK soutěž.png
  • sakaal
    sakaal odpověděl/a na téma FigiVoe.
    :D jaj jaj tu niekto nečítal poriadne o čom je súťaž. Vygenerovaný obrázok???
Nahoru