• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKMapa 1.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
Rekapitulace, ke dni 15.7.2009.

Poslední dostupná verze je 1.0 z února 2009. Ke stažení na stránce: http://jirkasuv.duch.cz/java/DKMapa/
(oddíl 4. Download, odkaz DKMapa-1.0.zip)

Má v sobě přednastavenou tabulku světů pro cs1-cs11, sk1-sk4

----

Aktualizace tabulky světů, až do cs14 a sk6.

V příloze zprávy je zabalená tabulka světů. Stačí rozbalit (soubor worlds.dat) a přepsat stejně pojmenovaný starý soubor v adresáři DKMapy. Má nastavení světů pro cs1-cs14, sk1-sk6.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chcel by som sa informovať kedy bude dostupný nový svet 15 v DK mape?
Vďaka za odpoveď
 

DeletedUser7531

Guest
Sam si ho tam muzes dat. Otevri si umisteni DKMapy a otevri soubor worlds.dat (staci v poznamkovem bloku...) a pridej dalsi radek ve zneni:

"Svět 15,cs15.divokekmeny.cz,2,0.5"
(bez uvozovek)

A kdyby jsi hledal lepe na foru (a dokonce by stacilo jen v tomto topicu), tak uz se na to ptalo vice lidi a i oni dostali navod jak na to...jen hledat ...
 

DeletedUser

Guest
ahoj,cele toto sem cetl,a moze to být vyborna vec..ale ja nevím jak to na DK spustit,hraju na svete4 a velmi by ma ta mapa zaujimala,uz jsem si aj stáhl ten program či čo..ale nevim co dál...z navodu jsem vela nepochopil :( :cry
 

DeletedUser

Guest
no to nejak nejde..vypise mi to ze "zavriet"...n a nic se neda vtedy kliknout :( nejaka rada jeste ? chcem to na DK pouzivat :)
 

DeletedUser

Guest
ano,ted sem si ho instaloval a uz s tým jsem to skoušel ;) ale nevím co dále..mám ten subor v PC a nevím jak to dát na DK nebo tak:cry
 

DeletedUser7531

Guest
To nikam nedavas. Jen aktualizujes data na svem pocitaci a prohlizis si to u sebe na pocitaci ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru