• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKMapa 1.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Na Dk ti ta mapa nepujde je to individualny program ktery aktualizujes a pak prohlizis si mapu sveta na kterem hrajes a to zvlast v okne. Do hry se neda aplikovat (aspon nevim o tom)
 

DeletedUser18387

Guest
Mně dneska nejde, nevíte proč??? Neukazují se mi tam jednitlivé světy, abych dala aktualizaci.
 

DeletedUser

Guest
nevíte jestli existuje nějaká náhrada nebo někdo kdo by pracoval na nové verzi té mapy.. já osobně ji používám rád ale mrzí mě že vývoj skončil nejspíš ruku v ruce s nadšením dotyčného pro hru :))) a určitě je stále co vylepšovat aspoň po stránce té že tam chybí většina nejnovějších světů (končí to mám dojem u 11 nebo 13.tého teď sám nevím)
 

DeletedUser2029

Guest
Světy se dají jednoduše přidat (možná teď s novými udělám nový soubor worlds.dat a dám jej sem).

Ve zdrojácích od Settler nepokračuji, java není můj šálek čaje, takže jsem udělal jen pár těch urychlení a větší zoom (odkaz někde v diskusi výše). Pokud vím, ani nikdo jiný nepokračuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Maps - on-line

Na tejto adrese najdete čo potrebujete ohladne mapy http://tribalwarsmap.com/cz/
 a takáto mapa sa dá umiestniť na fórum - dobrá vec je že sa sama aktualizuje - [spoil]
4b9b40f40ddb1
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
nevíte jak dam do dk mapy svet 16.......pripisat mi to tam nejde neviete kde by ssa to dalo stiahnut aby tam bol aj svet 16?:cool
 

DeletedUser

Guest
V text. editore si otvor worlds.dat a dopln tam toto
Svět 16,cs16.divokekmeny.cz,1,1
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru