• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

DKMapa 1.0

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
neviem nie je niekde navod ako s tym robit ? ( myslim uz planovanie utokou ) ale to oznacovanie na mape je super :):):)
 

DeletedUser

Guest
neviem na jednom fore som nasiel navod ako cez toto planovat utoky bohuzial obrazok na ktorom stalo cele vysvetlovanie tam uz nebol ( neplatny odkaz ) nevie niekto o nejakom planovyci utokou?
 

DeletedUser7531

Guest
neviem nie je niekde navod ako s tym robit ? ( myslim uz planovanie utokou ) ale to oznacovanie na mape je super :):):)

Pokud chces nejake planovani utoku - tj. kdy mas vyslat jaky utoky, odkud a kam, tak zkus "konkurencni" projekt TW++ (v anglictine)

------------

Musim rict, ze doted jsem pouzival TW++, ale ted jedine DKMapa 1.0 . Libi se mi moznost mit ulozenych vice svetu...
 

DeletedUser

Guest
Kdy vyjde nová verze?Já tam mám málo světů nebo jestli je nějaká aktualizace.

Ted už vím jak se to dělá.

Dá se nějak uložit obrazek te minimapy?Někde na kmenovým foru jsem ji viděl,tak by bylo dobrý kdyby to šlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já to dělám pomocí print screen , v malovani otevru, poopravim, dam to na svuj web a pak jen link s tagem
 

DeletedUser2029

Guest
Do souboru "worlds.dat" připsat řádku:
Kód:
Svět 12,cs12.divokekmeny.cz,2,0.5

Nebo si stáhni, rozbal a nakopíruj nový soubor "worlds.dat" co posílám teď v příloze. Tam už jsem nové světy přidal (cs12,cs13,sk5)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru