• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser23642

Guest
Gratuluju [H] k postupu na 1 místo po naší dlouhé vládě,ale máme pár hráčů mimo kmen tak se to ještě změní :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, ale mají pěkně nafoukaný profil, jen co je pravda ...
 

DeletedUser23642

Guest
dlouhé vládě? několik dní není dlouhá vláda...

ty si myslíš, že se to ještě změní ve váš prospěch? já bych na to teda nesázel..

Bral jsem to trochu s odstupem,protože na začátku světa se hodně kmenů střídá na 1 místě,ale my jsme ho drželi na začátek poměrně dlouho...
 

DeletedUser28016

Guest
jako každý jiný lama kmen na jiných světech, který rychle zaplnil místo v kmenu..

Hele, Hele, Hele...jakej lama kmen? Ty u nás nejsi, ty nevíš co chystáme, ty nevidíš naše nezaspamované forum narozdíl od ostaních "LAMA kmenů", takže radši mlč:yes

Co ty víš...kdo bude vládnout za týden? měsíc? rok? Neříkám, že to musíme být zrovna my, ale tak to nemusí být ani [H] s dost naparujícím se profilem, jak správně poznamenal Biblos
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser23642

Guest
-já nevím kdo bude první za měsíc apod., nevím jak dlouho se tam [H] udrží. nejsem jasnovidec. vím jen to, že mít tolik členů je jen zátěží, která často vede k potopení lodi|kmene.


neboj neboj...na našem foru sme si něco všichni vyříkali a prostě chceme kdo nechce hrát za nás,má něco proti vůdci nebo radě ať jde ven,a zatím se nám to daří dobře už máme pod 100 členů,sice nás opustili namyšlení hráči kteří měli někteří víc bodů,ale tím líp pro kmen
 

DeletedUser

Guest
Takže jak vidím tak največší lama na servery bude KingRek :)
Tenhle si ješte na své zničení počká pár týdnu. Tohle by podstivý hráč nespravil,nejdrív obepíše hráče PROTON aby šli k nim. :D
A ted sme lamkyy :great vždyt na neho prijde.
 
Nahoru