• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

DeletedUser

Guest
Nastaveni kmena

Ahoj lidi
Potřeboval bych vice informace k nastaveni kmenu.
Třeba na co je vojensky tábor atd.
Muže mi někdo vysvětlit?
Diky:axe
 

DeletedUser

Guest
už se to smazalo :D takže když si to někdo bude číst a budou si myslet že mluvíš do blba je taky pěkné :hi
Stalo se, ale zase tak špatně na tom nejsem, protože se mi kolikrát stává, že daný příspěvek, jenž reaguje na předchozí, avšak ten není smazaný jako v tomto případě, nelze vůbec pochopit, poněvadž kolikrát je daný příspěvek úplná ''konina''. Takže v tom nejsem sám... :king
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Nebo, když je někdo rychlejší a oba (nebo i více) reagujete na stejnou věc (poznámku). To je potom detektivka ...
 

DeletedUser

Guest
tak čo ako vidíte stav na svete? :) vydržia kmene čo nabrali x hráčov len pre body? alebo postupne padnú ?

... mne sa zatiaľ celkom páči, len tá rýchlosť jednotiek by mohla byť väčšia :)
 

DeletedUser23642

Guest
tak čo ako vidíte stav na svete? :) vydržia kmene čo nabrali x hráčov len pre body? alebo postupne padnú ?

... mne sa zatiaľ celkom páči, len tá rýchlosť jednotiek by mohla byť väčšia :)

Tak mě se ta rychlost moc nelíbí,ale co mám dělat :D ale na to,jak dlouho svět jde tu je málo hráčů a také není moc aktivita když já lamka jsem na 113 pozici a mám hafo vojáků. Jinak doufám že náš kmen nepadne,ale časem chceme naše řady dát na 30-40 což se bude ovládat mnohem líp.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Prosím Tě, víš co bude změn, než se to ustálí? Svět jedna hraji přes dva roky, a pořád se to vyvíjí, natož pár dní po startu ... Ale je dobré, že lze poslat paladina samotného, to je lepší než na 16.
 
Nahoru