• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser16358

Guest
jo ?? jaké důkazy..?? o čem to mluvíš..??? a tady nikdo nehraje žádnou stejnou hru se supportem - oni jsou tady přece od toho aby na vše dohlíželi a vše kontrolovali, tak asi tady byl nějaký důvod proč toto udělali..., myslím že takové nesmyslné obvinění si můžeš odpustit..!
 

DeletedUser16358

Guest
jj však ty jsi zase nějaký chytrý :rofl

a nejsem on ale ona...no jde vidět, že se tady pořád nic nezměnilo :mocking
 

DeletedUser

Guest
..no já pořád nechápu o jaké loajalitě se tady mluví, nevím tak asi jsem z toho blázen já nikoho nezradila, jen jsem se rozhodla tak jak jsem se rozhodla, nebýt jednoho člověka tak už tu dávno nejsem a všichni dobře věděli, že to chci ukončit, jen když já chtěla Darkovi pomoct, když ho zabírali a vymlacovali mu vesničky...sama jsem se několikrát nabízela jen ať mi napíše..a on tu vůbec nebyl nic po nikom nechtěl a přicházel o to...tak uznejte, že toto je ten správný směr hry..?? V té době mi to bylo v celku jedno podpořila bych ho všim co jsem měla i Mirmah je mi svědkem, že když bylo nejhůř vždy jsem to byla já která posílala vše, tenkrát stačilo na mě zatlačit a mé vesničky by se rozebírali nepřátelům jedna báseň...:-(

Ale v takové společnosti, kde nikdo po mě nic nechtěl a já viděla jak se bodově propadá...to prostě nemělo cenu, už dva týdny před mým odchodem jsem si sama zažádala o zrušení práv do Kmenové rady...ani tenkrát si toho nikdo nevšiml....nikdo se mě nezeptal...proč :-(

A to že jsem zautočila zrovna na Dark..Yoda, musí být každému jasné....NIC osobního v tom nebylo ani teď není, vždy jsem ho brala jako čestného hráče (i když každý máme své myšky), jednoho z těch kteří byli schopní vést kmen, který měl nebo má u vás všech autoritu a respekt, ale nevím možná měl nějaké problémy a poslední dobou to prostě tak neklapalo jak má :-( toť můj pocit.., Když bych nezautočila první já tak by zautočil první on....ale je to hra..a já využila moment překvapení bohužel pro něj, bylo to mé nejtěžší rozhodnutí, které jsem společně udělala. Je mě to trošku líto ale jinak to nešlo...kdyby tam byl někdo jiný...byla bych raději.

Vždy jsem hrála a hraji za kmen, dělala jsem maximum co šlo, to že jsem udržovala nějaké kontakty mimo vlastní kmen, neznamená, že jsem informace vynášela !! Vím že to stejně nikdo nepochopí a nikdo mi nevěří, ale to pro mě teď není vůbec důležíté..!!!

A tímto chci ještě aspoň takto veřejně poděkovat jednomu člověku M. který mi se vším v té době a do doby než jsem se pak vrátila z nemocnice pomáhal. :)

Tak přátelé na toto téma se už nechci vyjadřovat, kdo má potřebu tak ať mi napíše na kmenech....zatím nikdo takto neučinil až na pár urážejících zpráv od několika hráčů.

A hlavně Mára za nic nemůže, jen měl tu chuť dál hrát...:hi



Len to že bol neaktivny?? kvoli tomu si zradila? kvoli tomu ho rozoberáš?

On ma dôležitejšie veci teraz na práci a viac sa musí venovať tej jednej maličkej veci! hoci kto z nás by spravil to isté..

Je mi s teba zle.. :bad
 

DeletedUser16358

Guest
Jde vidět, že i ty jsi nic nepochopil...:no jak bys taky mohl...

a poslat utoky na smrt a nikde se neposunout...to mě taky přestalo bavit ! ...ale to ty taky nepochopíš...protože tebe to očividně pořád baví..:pardon
 

DeletedUser

Guest
Akokoľvek to zdvôvodňuješ Monky, ale ono to zrada je, a nielen bývalého kmeňa ale aj priateľov ktorý ťa mali radi a dôverovali ti.. to je oveľa viac ako tvoje body a to aby si si ich udržala.

Možno ak raz teba niekto z tvojich priateľov ktorým úplne dôveruješ takto sklame, až potom pochopíš že túto hru nehráš s počítačom, ale z človekom a že zrada tu je stále zradou

Konkrétne v tvojom prípade tvoje dôvody sú nedostatočné a nedokážu vyvrátiť ich obvinenia, takže zrada to je
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16358

Guest
to je pravda obrátit se to může, co si budeme povídat i ty nejsi svatý, nikdo nejsme. Mé důvody byly dostačující abych takto učinila..., já si za tím stojím, nikomu jsem nechtěla ublížit a nikdy jsem to neměla v plánu. Svým "přátelům" jsem taky dodnes neublížila a ani to nemám v úmyslu !!!

Petanecek by se teď asi moc divil :mocking
 

DeletedUser

Guest
par veci bez ironickeho podtonu :)

na tomto serveri, ked som bol este v *K35* a bojovali sme s urnou nas podobnym sposobom opustil Jouen (presiel do urny) a dark to mal pod palcom. (jouen bol 2hy najvacsi v kmeni a v top 20 na serveri). tento krat si to dark mohol pozriet z opacnej strany. a jouen utocil aj planoval hromadku, akurat ho tesne po prestupe support zrusil za multiuctarcenie, nahlasil ho g4rris.. (mam odlozene spravy, dokonca aj o planovanej hromadke.. ak by niekto namietal)

majmoo je hrac ktory pride do kmena aby spehoval a napriek tomu nazyva niekoho odchod zradou? a kaze tu o moralnych hodnotach?

majmoo napsal/a:
aspoň nie som bezcharakterná sviňa a nerozoberám suseda.. :) (keby odídem..)

kto normalny by uvás chce ostať dlchšie ako 1 den?
podla mna by zas nikto normalny nemal chut byt s takymto hracom v kmeni. ked si niekto dovidi akurat po spicku nosa, tak potom niektore veci pochopit nemoze.

ono když hrajete zároveň se suportem jednu hru, tak už je jasný vítěz.
nie ste jediny kto zije v tomto pocite. rozdiel je ale asi ten, ze hraci od nas nechodia nariekat na forum, ked im zrusi support spoluhraca a nehladaju vinnika vsade inde. ak support niekoho zrusil na vsetkych svetoch, tak to musel byt vazny priestupok.

a nemyslim si, ze clovek ma nutne ostat v kmeni ak sa mu tam nepaci. som rad, ze sa monnkey rozhodla prestupit, jedna z mala ludi, s ktorou sa dalo a da normalne porozpravat. a k utokom na yodu len tolko, ze nie tak davno odisiel od vas trautumberk (nie ku nam, len prec s urny) a hned chytil hromadku. takze ak si urna vytvori image kmena, ktory nenecha nikoho odist ziveho, tak potom sa nemoze cudovat, ze hrac sa snazi prezit aj po odchode.
 

DeletedUser14063

Guest
ale kdepak

proč ?? co jako ??? to že se na to všichni vybodli ?? ;)

...TO Majmoo : našel jsi toho špeha ?? za tu chvíli jsi toho asi moc nenašel a vlastně ani moc vidět nemoh, přece jste už dobře věděli dávno, že tam každý svou složku máte....takže jsi mě překvapil, jak tady hraješ překvapeného s poctěného ;-)


Ale kdepak opičko. Nevybodli. Spíš je překvapující co se tu děje. Ale vy se k tomu stejně nevyjádříte nebo to zapřete. Ale je to uplně jasně vidět co se tu děje. Mám tay chut přestat jen kvůli tomu že podvádění ste už dostali i sem. Má to bejt hra u který je největší zábava to odreagování od okolního světa v podvádění a korupci. Ale je to i tady. Na to se ptám ejslti vám to nepřijde trapný. To že si přestoupila s pár dalšíma lidma. No budiž ti to přáno o tom nemluvim. Tady se jedná o jiné a daleko nechutnější věci...
 

DeletedUser14063

Guest
:DD

par veci bez ironickeho podtonu :)

na tomto serveri, ked som bol este v *K35* a bojovali sme s urnou nas podobnym sposobom opustil Jouen (presiel do urny) a dark to mal pod palcom. (jouen bol 2hy najvacsi v kmeni a v top 20 na serveri). tento krat si to dark mohol pozriet z opacnej strany. a jouen utocil aj planoval hromadku, akurat ho tesne po prestupe support zrusil za multiuctarcenie, nahlasil ho g4rris.. (mam odlozene spravy, dokonca aj o planovanej hromadke.. ak by niekto namietal)

majmoo je hrac ktory pride do kmena aby spehoval a napriek tomu nazyva niekoho odchod zradou? a kaze tu o moralnych hodnotach?

podla mna by zas nikto normalny nemal chut byt s takymto hracom v kmeni. ked si niekto dovidi akurat po spicku nosa, tak potom niektore veci pochopit nemoze.

nie ste jediny kto zije v tomto pocite. rozdiel je ale asi ten, ze hraci od nas nechodia nariekat na forum, ked im zrusi support spoluhraca a nehladaju vinnika vsade inde. ak support niekoho zrusil na vsetkych svetoch, tak to musel byt vazny priestupok.

a nemyslim si, ze clovek ma nutne ostat v kmeni ak sa mu tam nepaci. som rad, ze sa monnkey rozhodla prestupit, jedna z mala ludi, s ktorou sa dalo a da normalne porozpravat. a k utokom na yodu len tolko, ze nie tak davno odisiel od vas trautumberk (nie ku nam, len prec s urny) a hned chytil hromadku. takze ak si urna vytvori image kmena, ktory nenecha nikoho odist ziveho, tak potom sa nemoze cudovat, ze hrac sa snazi prezit aj po odchode.


Vážný přestupek. Opravdu. Co slovo to perla. :pardon:no:dunno
 
Nahoru