• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Osobnosť sveta 10.

DeletedUser16358

Guest
Majmoo nevím čím to je , ale ty jsi stále nic nepochopil...:mocking:mocking:mocking já opravdu k tomu nemám co dodat, ty jsi jako tank jedoucí proti betonové zdi a neslyšíš nevidíš nic kolem sebe.

Do Emonns jsem odešla bez jakéhokoliv nátlaku, nebo přemlouvání a hlavně NEBYLA jsem pod útoky !!! pod utoky jsem byla až v -E- !

A jak jsi sám napsal vedle jsem měla velký, neaktivní učet.. :cool

Flipz96 je pěkné jak ses tady přiznal, ale víš že každý hráč může mít jen jeden učet na hraní...pak kdo tady hraje pořád nečestně..!!!

Krásný den :thumb
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:D
Já jsem znal hesla jen na účet na forum..to je povolené..
A heslo jsem znal (stále znám), na účet hráče Super Grizzly, kde jsme předtim hráli dual...

Přiznal jsem se..a chci zdůraznit, že jsem stejně nic nezjistil, ale aspon jsem se zasmal :)
 

DeletedUser

Guest
keď hento berieš ako vyhrožovanie no dobre... :mocking .. ved ešte uvidíš..
dovoľ aby som sa zasmial :rofl:rofl
omg.. tvárite sa tu ako neviniatka a pritom každý vieme kto dal koho na suport....
dovoľ aby som sa zasmial :rofl:rofl
:scratch len rozdiel je vtom.. že nám ho vylučili z hry.. za blbosť na ktorú nemajú dôkazy!
dovoľ aby som sa zasmial :rofl:rofl
v pohode, dovolim.. nemusis sa ma na taketo veci ani pytat.

Takže doufám, že si mě budete pamatovat jako..no..nevím
to si odhadol uplne presne.


preco teda odisli z urny hraci, ktori neboli pod tlakom ani utokmi? okrem monnkey tam mozes pridat snad aj rebelov ;)
tu cast, ze to bola len ich chyba, mozes vynechat... :rofl

v kazdom pripade majmoo, doteraz boli tvoje odpovede intelignetne a k veci, tak si to nepokaz.
v každom? dovoľ aby som sa zasmial :rofl:rofl
uz stacilo, zase to s tym smiechom neprehanaj!


to je k teme prestupov odo mna vsetko :), s majmoom rozumna rec nie je, takze to nema zmysel. skoda ze vam skoncil sindej.. jeden z mala z urny co pisal rozumne.. z tych ktorych som mal tu cest aspon trochu poznat :) mozno este lex
 

DeletedUser

Guest
Mám k vám odpor... tak neočakávaj že so mnou bude reč.. :shout
 

DeletedUser26155

Guest
Hádáte se tu o nesmrtelnosti brouka a pak uhrajete leda tak hovno..:)

Začněte pořádně válčit at' S10 už taky získá nějakou úroveň protože zatím je to až nechutně jasné..-E- kráčí za vítězstvím a nestojí je to ani moc času a námahy :)

PS: Tento smajl se mi moc líbí :D
:warrior
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18022

Guest
chci vás jen všechny z emmons, zejména vedení, upozornit, že si neuvědomujete, že to JÁ jsem u vás organizoval všechna špehování a z oblibou četl tu vaší hospůdku...to jsem se musel opravdu zasmát...a
.... Díky za zapamatování mě,
kdyz sem forum zakladal, posilal sem vsem hromadku, kde sem zval i nepratele na nase forum :) chtel sem, aby se to naucili hrat a nebyla to takova velka nuda :) (treba tu HZ ma jeste nekdo schovanou) :)
Kdybys misto nasi Zabavy cetl radsi Poradnu ... treba ses DK mohl naucit i hrat :) a ... treba by si te nekdo i zapamatoval :)

Začněte pořádně válčit at' S10 už taky získá nějakou úroveň protože zatím je to až nechutně jasné..-E- kráčí za vítězstvím a nestojí je to ani moc času a námahy :)
neveril bys ... co to stoji casu :-(

wrr... a jeste jednou wrr....
co tim chtel basnik rict? :)
 
Nahoru