• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
1) Tato pravidla jsou závazná. Jsou doplněním stávajících Všeobecných Obchodních Podmínek.
2) Tím, že se hráč přihlásí na účet potvrzuje, že s pravidly souhlasí a zavazuje se podle nich řídit.
3) Pravidla mohou být podle potřeby bezpečnosti a dobrých mravů na www.divokekmeny.cz měněna i bez souhlasu hráčů. O změnách pravidel budou hráči informováni

Znám pravidla dobrých mravů:

Bod 3:
podle potřeby , bezpečnosti a DOBRÝCH MRAVŮ měněna....dík že jsi to našel za mě
 

DeletedUser2118

Guest
ano mas jednu vesnici ..skoncil jsi v poli porazenych .....

je jasne ze budes prudit ...

i kdyz sem mel o tobe lepsi mineni ..

ale jak napsal k.kiler ..a mnoho dalsich

my podminku splnili 16.5 ...te je to tu PRO N8S ZABAVA ..

to ze to bude pro nekoho utrpení ...to je mi celkem putna
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Ked bude končiť nejaký iný svet, tak im len srdečne pogratulujem a nebudem do nich rýpať a dožadovať sa vysvetlenia prečo ako vitazí maju nejaké "darčeky" a pchať im pod nos môj názor ako by sa mali zachovat :) . Všetko čo dostane v rámci hry vitazný kmeň , tak im to budem priat :).
 

DeletedUser

Guest
Proč tady někteří skororozebraní hráči pořád machrují jak moc chtěli být rozebráni a teď se baví tím jak jsou vítězi neschopní sebrat jim vesky bez zrušení morálky, když každý ví že, vítězové si můžou vzít vesky všude kolem a na ty vaše malé účty se s prominutím vyprdnout. Kdyby se nám chtělo rozbít 1000 ostrých na morálce 30% jen aby jste poskočili v žebříčku obránců a mohli se chlubit aspoň něčím když už ničím tak by jsme to už dávno udělali, tady jde jen o to aby se ti co vyhráli, pobavili na účet poražených skororozebraných hráčů, tak jako se oni do teď bavili na náš účet :) a já jsem pro :)
 

DeletedUser2118

Guest
to Druss :

maximalne s tebou souhlasim ....ve vsech bodech ....

rekl jsi to pěkně
 

DeletedUser

Guest
ano mas jednu vesnici ..skoncil jsi v poli porazenych .....

je jasne ze budes prudit ...

i kdyz sem mel o tobe lepsi mineni ..

ale jak napsal k.kiler ..a mnoho dalsich

my podminku splnili 16.5 ...te je to tu PRO N8S ZABAVA ..

to ze to bude pro nekoho utrpení ...to je mi celkem putna

Zkončit jako poražený byla moje volba, vždy jsem byl proti přesile a to byla ta výzva , kterou pochopí jen někteří. Ne Ty, jen Hráči, tak to na vysvětlenou....

...a jak jsem psal Sakal, váš problem je inno. A Inno přesně podle toho zákoníku co sem hodil k.kiler může požadovat aby jste svět drželi ještě pár měsíců.....toto se Vám nelíbí ?
 

DeletedUser2118

Guest
to hyron ..dneskem si u mne ubozák

dodnes si u mne byl souper s velkym S

dneskem si se zaradil do te kopy plevele kam nekteri patri


zklamal jsi hochu ...
 

DeletedUser

Guest
Hmm...Drussi, tak zrovna Tebe jsem považoval za hráče. Ano, je to jak říkáš, můžete si zabrat co chcete...
Někdo se Ti vysmál že chce být rozebranej ? nemyslím že chtěl....
 

DeletedUser

Guest
grycosi, neznám tě ale podle příspěvků co si napsal se mi zdá že nejsi dospělej ale malej fracek kterému ukradli hračky..Měl by ses začít chovat jako 1. hráč žebříčku a ne jako arogantní bl.bec..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru