• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ukončení světa - S4

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hmm...Drussi, tak zrovna Tebe jsem považoval za hráče. Ano, je to jak říkáš, můžete si zabrat co chcete...
Někdo se Ti vysmál že chce být rozebranej ? nemyslím že chtěl....

Napsal jsem co jsem napsal po tom co jsem si tak nějak přečetl celý tenhle topic, prostě tady je skupina "vítězů" a skupina "poražených" z nichž většina je skororozebrána a jediné co jejich existenci na S4 udržuje je morálka za kterou se skrývají a když Support nabídl "vítězům" zrušení morálky jako "odměnu za vítězství" tak proč ji nevzít? Není třeba se kvůli tomu tady hádat, dostali jsme nabídku na návrhy a je jen na zastoupení Inno který návrh dokáže protlačit k libosti jedné a nelibosti druhé strany, nikdy se nezvaděčíš všem i když je fakt, že jsou tady "poražení" kteří by si takový "osud" nezasloužili, ale těch je tady opravdu pomálu :sorry

PS: Mi se ještě nikdo nevysmál, všichni v mém okolí co zůstali s pár veskama to nakonec sami zabalili, nebo je zabral někdo z mého okolí takže jsem na tenhle "problém" měl docela štěstí, respektuju každého jen tak jak respektuje on mě :)
 

DeletedUser2901

Guest
Pravidla dobrých mravů? Patří do nich i zdejší tvá komunikace? ;)

administrátorka udělala chybu, firma podniká nepatřičné kroky, atd atd...
Silně mi to připomíná kritiku firmy, a jejího produktu, tzn hry...
Jestli se ti opravdu ani jedno nelíbí, nikdo tě tu nedrží... ;)
Chápu, že budeš jako malý hráč tímto krokem určen k likvidaci, ale jak se říkalo již za druhé světové války, vítězové určuji pravidla, možná by platil i další citát, Běda poraženým... ;)
 

DeletedUser2241

Guest
Na tomto světě jsem hrál jen ze začátku, takže nemám právo hodnotit události, které se zde staly. Přesto si neodpustím jednu poznámku. V již rozehrané hře by se pravidla měnit neměly, ať již je o vítězi rozhodnuto, či ne. Pokud totiž chcete učinit změnu ve zrušení morálky, pak by zrovna tak podle této vaší pokřivené logiky Inno mohlo změnit pravidla pro ukončení světa. Zkuste se nad tím zamyslet bez zbytečných emocí.
 

DeletedUser2901

Guest
Práva a povinnosti firmy jsou jasně daná, podle VOP i pravidel má firma právo cokoliv udělat podobného... ;)
A opět se budu opakovat, svým každodením vstupováním do hry potvrzujete, že tyto pravidla a VOP budete respektovat...
 

DeletedUser

Guest
No, takže ještě jednou: ...i když o nic nejde a možná i právě proto, jedná se o diskriminaci předem vybraných hráčů ze strany supportu, všichni to vědí a tam opravdu má kritika směřuje.
Moje pozice ve hře na tom nic nemění, má ves je bez obrany.

Kritika je nezbytná k pokroku a patří k životu i hrám. Každý je jí vystaven, každý může kritizovat a musí kritiku i přijímat.
 

DeletedUser2901

Guest
A je ti zřejmě jedno, že tím porušuješ pravidla, že... ;)
Oháníš se diskriminací hráčů, kteří nechtěli se přidat k vítězům, muselo jim být jasné, že budou na seznamu nežádoucích...A co jiného dělat na konci bojové hry, nežli útočit? ;)
A že se uvažuje o zrušení morálky, tím se hře na konci jen prospěje, a hráči nebudou muset počítat s enormními ztrátami při útoku na slabé hráče...
A můžu říct, že osobně bych si to také rád vyzkoušel, přeci jen při útoků na betonové vesnice jsem za časů svého hraní ztratil také x tisíc jednotek...

Ještě vsuvka, říkáte že se běh světa během puštění nikdy nemění, ale to není pravda. Prvním stupněm je vždy zamknutí světa pro nově příchozí, dalším je omezení morálky - Time morale, další je zvětšení cesty/dosahu šlechtice, další co jsem četl bylo snížení ceny mincí, atd., atd....
I to ti připadá divné?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru