• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser25139

Guest
Blahoželám všetkým trpezlivým hráčom zo sveta 4. Kiež by som sa dožil niečoho podobného na mojom svete 5 :)
 

DeletedUser

Guest
Blahoželám všetkým trpezlivým hráčom zo sveta 4. Kiež by som sa dožil niečoho podobného na mojom svete 5 :)
je to jednoduche...pravidla a moznosti toho sveta znas...staci mit jen plan a pro ten plan nadchnout a presvedcit co nejvice lidi ;) ...kazdy svet ma jine nastaveni a jine moznosti ;) :king:cool
 

DeletedUser

Guest
moja poklona patri vitazom, klobuk dole :hi ze ste to vydrzali, skoda ze som nemal moznost sa toho dozit aj ja :cry
 

DeletedUser2901

Guest
Taktéž gratuluji všem hráčům, co vydrželi na S4, ať už patří k Véčkům nebo ne... :hi
 

DeletedUser24165

Guest
gratulace vam vitezum, cest nam porazenym ...

i pres nejake ty dohady si myslim ze to byla docela dobra hra :)

este bych chtel podekovat celymu support tymu ktery musel zvladat hru na s4 skoro 2,5 roku a verim ze ji zvladal dobre ....


treba se jeste nekde potkame ....pokud ne tak hodne stesti do zivota ...
 

DeletedUser

Guest
Konec čtvrtéhp světa

gratulace vam vitezum, cest nam porazenym ...

i pres nejake ty dohady si myslim ze to byla docela dobra hra :)

este bych chtel podekovat celymu support tymu ktery musel zvladat hru na s4 skoro 2,5 roku a verim ze ji zvladal dobre ....


treba se jeste nekde potkame ....pokud ne tak hodne stesti do zivota ...


já osobně si nepřeji tě potkat, protože drzý a nevychovaný spratek, který nazývá lidi ve věku svých rodičů a i starší *****y a podobně, ten si mojí přízeň nezískal..a to že chce čet a uznání pro poražené, to je výsměch - ano jsou tady lidé, které uznávám ale zrádci typu Blackroka mezi ne nepatří
 

DeletedUser

Guest
:rofl:rofl:rofl:rofl Tak jdem založit barbary ne :D

myslím,že dvakrát nevstoupíš do téže řeky...:) a naši Barbaři se v ní pěkně vymáchali :)jiní to vedli lépe než já.. snad mě omlouvá,že jsem se k tomu kdysi dostala jak slepej k houslím a vůbec jsem neměla tuchu o co tu vlastně jde... s dnešními zkušenostmi bych se už TFku nedala :)
 
Nahoru