• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser15723

Guest
decka se točeji na kolotoči a nikdo nezlobi, to je fakt pekne počteničko, lip než gricman porad dokola nekoho uraži
P.S gricman=gricos Oprava grycos


Ty už fakt mlč jsi jen lamička ,která pořád otravuje ,aby si jí někdo všímal a dost uvažuji o tom ,že si ještě koupím PÚ a postarám se o to ,abys byl na konci z nula body.
 

DeletedUser

Guest
pro Blackroka

P.S. ze ma v profilu napsano ze mu je 13 :mocking dobrej rodic a nebo nevi kolik mu je tak to jentak strelil ? s vami je fakt zabava ....

vidíš jak se zas mýlíš, to nebylo myšleno na KInga Davida, tys tak nazval všechny ty hráče, kteří na tebe útočili ....a jinak, jak se pořád obhajuješ, tak jeden příklad, moje žena 1980, to není zrádce a vydržela, tak už dej pokoj a počkej až svět skončí, pak jdi někam, kde tě nikdo nezná a raději mlč, aspoň se nepozná jaké máš IQ
 

DeletedUser2118

Guest
ja naprosto v klidu ...

jen se smeji ...a mame se duvod proc smát ....
 

DeletedUser24165

Guest
pro Blackroka

P.S. ze ma v profilu napsano ze mu je 13 :mocking dobrej rodic a nebo nevi kolik mu je tak to jentak strelil ? s vami je fakt zabava ....

vidíš jak se zas mýlíš, to nebylo myšleno na KInga Davida, tys tak nazval všechny ty hráče, kteří na tebe útočili ....a jinak, jak se pořád obhajuješ, tak jeden příklad, moje žena 1980, to není zrádce a vydržela, tak už dej pokoj a počkej až svět skončí, pak jdi někam, kde tě nikdo nezná a raději mlč, aspoň se nepozná jaké máš IQ


mozna ze jsem je tak nazval ale ted uz fakt nwm co me kdo pred tim poslal ze jsem na to tak reagoval ...hele a jakto ze 1980 byla v sv a minimalne ze zacatku bojovala taky proti vam ... ( pokud vim tak sla z LZ do RTR z RTR do SV ze SV do cult a z cult do V ...

P.S. pro tebe zradce nebude ptz nakonec podporila vas ... ale pro nas byla kdyz jsme meli vsechnu obranu na hranici a ona pak v nasem stredu prejde k nepriteli ...
 
Nahoru