• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Konec čtvrtého světa

DeletedUser24165

Guest
suchosi urcite jsi cetl i to co posilal on vid ? takze laskave pomlc ...

P.S. pro ty co o tom nic nevi vracel jsem v podobnem zneni to co mi od nich prislo ...
(king davide: dneska si me strasne moc pobavil jak se nasral kdyz jsem te sundal par slechticu:DDD a ze vcera napr: prej tak uz kapituluj - to me dostalo - pritom ja uz nebranim ale po tom co me tohle prislo jsem se rozhodl ze ti obcas nejakou tu slechtu jeste chytim)

vis suchosi ono se dobre posloucha nazor jedny strany ale nezapomen ze kazda mince ma 2 strany ...


a ted neco k tomu jak jsi me nazval zradcem ... vis cca do rijna nebo listopadu minulyho roku jsem bojoval v kmenu rtr proti sv a jejich alianci (tedy po vasem boku) pak jsem dostal prikaz jit k vam tak jsem sel (do kmenu tf-db) v tu dobu na me byla usporadana hromadka od sv - pozadoval jsem podpory ale muj navrh byl zamitnut s tim ze moje vesnice jsou za hranici kterou chteji drzet takze je nebudou branit ... dostal jsem tedy navrh ze mi nechaj ve svem uzemi cca 10 vesnic a par pri hranici me zapodpori (musel bych se vzdat ale cca 500 vesnic a nechat je jentak nepriteli) ... kdyz jsem toto odmitl napsala me fona dopis ve kterem stalo neco jako ze lepsi bude abych sel do nepratelskyho kmene ... s tim ze nebudu utocit na tf-db a spojence a oni me taky nechaji ... po nekolika dnech ale na me rozjela fona vlastni akci do ktere se pridali i dalsi a brala me vesnice jelikoz jsem tohle od ni vubec necekal (takze pak nwm kdo je tak trochu zradce - ale v poho jsem zvyklej na to ze lidi jsou svine) no a urcite me date za pravdu ze by se z vas nikdo takto nenechal jentak rozebirat takze jsem se snazil o proti utoky ... dal uz nic rikat nema cenu ....

P.S. ve vasi ali je mnoho tech co bojovali za sv a spojence a po rozpadu unie sli k vam - takze pokud ja jsem zradce co jsou pak oni ?

jo jentak mimochodem nwm kdo zacal s tema oznamenima ktery me zacli chodit ... ja to nebyl ...


a taky je mi jasny ze nikdo z V se mnou nebude souhlasit i kdybych mel pravdu ... to vam vase ego nedovoli ...
 

DeletedUser24165

Guest
já osobně si nepřeji tě potkat, protože drzý a nevychovaný spratek, který nazývá lidi ve věku svých rodičů a i starší *****y a podobně, ten si mojí přízeň nezískal..a to že chce čet a uznání pro poražené, to je výsměch - ano jsou tady lidé, které uznávám ale zrádci typu Blackroka mezi ne nepatří

P.S. ze ma v profilu napsano ze mu je 13 :mocking dobrej rodic a nebo nevi kolik mu je tak to jentak strelil ? s vami je fakt zabava ....
 

DeletedUser

Guest
TO BLACKROCK

já Ti nevím... neznám sice pozadí toho,co tu vypisuješ...ale jedna věc mi vadí... byl jsi v TF..a nevím tedy jak jsi byl se svými spolukmenovci v kontaktu,když jsi za tu dobu ani nepřišel na to,že FONA JE KLUK :blush
 

DeletedUser24165

Guest
no nwm nwm v dobe kdy jsem tam byl se tam stridala holka kluk :) nebo se obcas prepsal a misto mel tam napsal mela ?:blush
 

DeletedUser

Guest
nemyslím,že by se na Fonově účtu střídala holka s klukem :) možná sis to popletl,ani na foru jsem nikdy od něj nečetla,že by psal v ženském rodě--- jsem taky TF :) ,takže jsem forum četla...ale asi nemá smysl se o tom dohadovat... jen to trošku na něco ukazuje:scratch
 

DeletedUser24165

Guest
hele ted ti to na 100% nereknu je to uz skoro rok a ty zpravy uz nemam navic ja byl v tf min jak mesic ... mozna by se to dalo dohledat (muj typ cca 14 dni - 1 mesic) a s uctem fona jsem prohodil jen nekolik zprav ..
 

DeletedUser

Guest
decka se točeji na kolotoči a nikdo nezlobi, to je fakt pekne počteničko, lip než gricman porad dokola nekoho uraži
P.S gricman=gricos Oprava grycos

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Gratuluji všem , jste fakt borci :hi. Doufám že také vydržím na světě 6 až do konce :) .
 
Nahoru