• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zvířata

DeletedUser19256

Guest

mě se líbí toto:

[SPOIL]
dsc_0617.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
No a mně se moc moc líbí TOTO ;).
Je to tak fantastické, až to bere dech.... dokáže to i vaše myška ?? :)

PS: díky Choronzonovi, že mi tohle video ukázal.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To je skutečně famózní myška...

Co se týče zvířátek, tak moje přítelkyně si teď pořídila štěnátko labradora...A je to skutečně úžasné zvíře...

[SPOIL]
38274_1400098678867_1124286260_31076480_1340724_n.jpg


38274_1400098638866_1124286260_31076479_2541845_n.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
ako steniatko je to parada, ale ked to vyrastie to bude obravsky pes a labradorom strasne moc pada srst cize to bude aj otravne a priatelka bude musiet casto upratovat a vycesavat psa :)... ale stena labradora je strasne pekne :)

No a mně se moc moc líbí TOTO ;).
Je to tak fantastické, až to bere dech.... dokáže to i vaše myška ?? :)

PS: díky Choronzonovi, že mi tohle video ukázal.

tak ta myska naozaj nema chybu :thumb
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7531

Guest
Štěňátka jsou většinou hezký ...

[SPOIL]
100_4282.jpg
[/SPOIL]

...i když se najdou vyjímky. ...

[SPOIL]
38519557_3.jpg
[/SPOIL]¨


:D

Labrador je už větší pes, mám radši menší plemena.
 

DeletedUser

Guest
Jak vypadá třeba taková mrňavá kolie ? To jsou překrásní pejsci (Lassie), tak by mne zajímalo, jak to vypadá jako štěnátko :)

Jinak hezký obrázky, Orisku ;)
No, ne každej se může hned od narození titulovat interšampionem CACIB :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Roztomilí jsou čerstvě narození boxerci - když držíte to 20 dekové mrně na dlani a sledujete pak, jak to roste před očima, jak dělá první nemotorné krůčky, nacpe se pod skříň a pak tam uprostřed noci piští, že nemůže ven ... A za pár měsíců z toho pak máte 35 kg mazlíka, který se diví, proč už k vám nemůže na klíneček :pardon

A nejlepší je, když se to v pěti měsících naučí samo otevírat kliku u dveří, nastěhuje se vám do ložnice, když nejste doma, a jen tak z dlouhé chvíle rozcupuje molitanový polštář a do toho ještě rozkouše ovládání od televize a pak na vás kouká nevinnýma vykulenýma očima - já za to nemůžu, bylo mi smutno ...
 
Nahoru