• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16358

Guest
a já to včera v noci četla jsem si říkala že asi špatně vidím :mocking
 

DeletedUser

Guest
Já to přečet ještě bez korekce a říkal jsem si, že to nějak nechápu (inteleigence jsem ovšem moc nepobral, tak se není čemu divit), že to jaksi mému malému mozečku nedává smysl. Nejdříve jsem myslel, že jsem přebral trochu té žluté vody, tuším sodovka se tomu říká (tož u nás na Moravě), ale až jsem to přečel celé, tak mi to celé došlo. :D

Já myslím, že to byl test inteligence, který pro nás nachystali pánové a dámy s časopisu Paladin. Děkujeme :thumb
 

DeletedUser

Guest
Papasese - Zvláštní pojetí řešit Aliance jako portfolio. Nicméně ti ty tabulky museli zabrat dost času a jejich výsledky jsou velmi zajímavé a místy zarážející.
Ty otázky alá "Nikdo není dokonalý" jsou místy neuvěřitelné. Tedy spíše ty odpovědi. :D
Ale jasně ukazují obtížnost tvé práce. Pokud se zeptáš na kmen jeho členů nebo spojenců, dostaneš hromadu propagandy. Když se na ně zeptáš jejich nepřátel dostaneš hromadu negativní propagandy. Když se zeptáš někoho nezainteresovaného hromadu nesmyslů.:rofl Máš to vážně těžký.:(
Všem odpovídajícím v anketě se omlouvám. Já bych na většinu aliancí odpovídal podobně nebo hůř.:pardon
 

DeletedUser11059

Guest
Tabulky mi daly práci. dělal jsem to v noci a skoro několik hodin. Všechno dohledat a pak vše propočítávat, zjišťovat, kdo kam patří. A je pravda, že některá čísla jsou opravdu zajímavá.
 

DeletedUser

Guest
Možná by mohl Prezident-Jonik udělat alianční mapu podle toho seznamu a přidat jí k ostatním. Bylo by zajímavý vidět rozložení aliancí.:blush
 

DeletedUser11059

Guest
Všem, kdo budou číst poslední vydání Paladina ..... tento měsíc jsem neměl moc času, byl jsem v jednom zápřahu a když už jsem se přihlásil na kmeny, tak jsem skoro veškerý čas musel věnovat obraně.
Nechtělo se mi nechat vydání bez článku a napsat pět krátkých vět, kde bych všem sdělil informace, které se udály (protože jsem mohl sledovat jen ty bezprostředně nejbližší) se mi také nechtělo, neboť bych asi i vyzradil něco, co není určeno všem (tudíž by nakonec článek mohl mít jen jednu složenou větu).
Neměl jsem ani čas založit nové ankety, i to je známka toho, že jsem byl opravdu hodně zaneprázdněn (i ti, kdo mě znají zde na fóru, vědí, že jsem se na čas hodně vytratil).
Proto jsem dané informace narychlo zakombinoval do takové jakoby povídky ... čili si je budete muset najít v textu ... a jsou tam i ty tajné ;.)
Do příštího čísla se pokusim vše napravit ... vyjde i vícero anket a článek bude opět v podobném rázu, jako předcházející ... neboť i v práci se vše jeví na trochu více klidu, čili budu opět více aktivní a všem Vám to vynahradim.

Proto přijměte omluvu a přeji všem vyluštění hádanky, kterou jsem Vám nyní předložil. :hi
 

DeletedUser16358

Guest
Povídka vskutku pěkná ;-) jen opět vidím zradu, my ti špatní a nepřátelé..vaši, našimi svůdníky.. :crydyť je to jen hra..

Náš kmen *TFoH* jedeme podle jiných pravidel tady na DK... přátelství je víc, než diplomacie... :)
 

DeletedUser11059

Guest
Mončo, přímo o nějaké zradě tam nic není ... tak to zase neberu, a rozhodně nikdy člověk nemůže za skutek jednoho či dvou profesorů odsuzovat celý jejich sbor. Ale ani by to nebylo psáno tak, jak jsem to narychlo udělal, kdybych neměl v poště viz spoil (komunikace z dne 18.02.), ale čti pozorněji, tím, že jsi část pochopila, musíš důkladněji, aby jsi pochopila zbytek - je možné, že v té rychlosti jsem to napsal i dost neobratně :

[SPOIL]

pan xxxxxxxxxxxxx dnes v 15:11 hodin
A jak to bude s THOF? Prý se budou spojovat s KOF.

papasese dnes v 15:13 hodin
Nepřekvapilo by mě to ... už máme s nimi ukončené spojenectví. Kde jsi slyšel o tom, že se budou spojovat?

pan xxxxxxxxxxxxx dnes v 15:15 hodin
Od spolužáka ze třídy který je v (neuvádim kmen - pavel)

papasese dnes v 15:16 hodin
Tak to by měl mít snad dobré informace. A nevíš, jak dlouho to plánují?

pan xxxxxxxxxxxxx dnes v 15:17 hodin
Asi 2 měsíce, budou se prý jmenovat KOF 4 KOF 5 a KOF 6 a chtějí ovládnout svět 8. Pak prý vyberou těch 20 z top aby ovládli 80% vesnic a mají to v kapse.[/SPOIL]
 

DeletedUser16358

Guest
Jo Pavle já po ránu četla v rychlosti, ale na mě to tak působilo, ale nic proti to určitě né :)

Každopádně teď jsem se vrátila z té hrozné zimy domů, a nemohu nereagovat... ono ten písálek, který napsal toto je určitě hodně informovaný... :cool teda mě překvapuje..že po takové dlouhé době, nás ještě neznáš...:D Michale.. tak kdyby jsi to uved na pravou míru... kdy se to vše uskuteční a tááák :))))) no aby se k tomu vyjádřili i KOF :D

Ale náladu po ránu mi to opravdu spravilo..to jo :yeah
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru