• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

OKNO pro ZPRAVODAJE - Kmenový magazín

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11059

Guest
Vyšlo nové číslo, ale moje tabulky byly moc velké, čili je redakce nemohla úspěšně začlenit do článku a ten se tím dost okousnul ..... už jsem je upravil a snad to bude pro redakci použitelné, čili by pak mělo vyjít opravné vydání s opraveným článkem pro náš svět ... doufám, že tentokrát to redakce zvládne .... tak se omlouvám, že jsem chtěl trochu zdokonalit přehled v tabulkách, jak si kdo vede, ale upravil jsem to trochu jednodušeji a že díky tomu byl článek okleštěn technicky nezvládnutelným problémem. Snad to bude v opravném čísle napraveno a budete se moct dozvědět více, nežli nyní.
 

DeletedUser7468

Guest
Zdravím redakci
K článku o světě 6 mám jednu drobnou výhradu ... někdo se při jeho tvorbě silně inspiroval mým textem :D
Né že by mě nějak trápily autorský práva na to celkem kašlu. Problém je spíš v tom, že zhruba tento text (v češtině) jsem původně poslal jednomu novému hráči F.L.E. který zde převzal konto ... a proto tento text obsahuje shrnutí světa 6 - právě s ohledem na F.L.E. Důvodem toho, že jsem psal takovéto shrnutí bylo to abych ho dostal "do obrazu" světa 6 - aby si uvědomil proč nemá zvát do jejich kmene hráče z -DW-.

A právě to, že text byl určen pro F.L.E. je trochu problémem toho článku v paladinovi. Ne že by informace byly nepravdivé, ale na světě 6 se stalo i mnoho jiných věcí, které jsem nepopsal (nebyly nijak důležité pro F.L.E.), ale z hlediska vývoje světa byly opravdu mnohem, mnohem důležitější.

Prostě článek vyzněl jakoby F.L.E. bylo středem světa 6 a jeho nejdůležitějším kmenem - ne že byli nedůležití, ale svojí důležitostí prostě odpovídají 10. místu v žebříčku kmenů.

Naopak kmeny z hlediska vývoje světa klíčové (na jedné straně ELGA-J, LAD a XZahor, na straně druhé -DW- a a.h.) jsou zde zmíněny jen okrajově, což působí poněkud směšně.

Na nikoho se nezlobim - sám jsem doporučil rozšířit text mezi ostatní členy kmene (i když s článkem v Paladinovi jsem tedy opravdu nepočítal :D ), naopak budu rád pokud se mi autor ozve, příště mu můžu dodat třeba nějaký statistiky a nastínit události, klíčové z hlediska vývoje celého světa.
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Zdravím redakci
K článku o světě 6 mám jednu drobnou výhradu ... někdo se při jeho tvorbě silně inspiroval mým textem :D
Né že by mě nějak trápily autorský práva na to celkem kašlu. Problém je spíš v tom, že zhruba tento text (v češtině) jsem původně poslal jednomu novému hráči F.L.E. který zde převzal konto ... a proto tento text obsahuje shrnutí světa 6 - právě s ohledem na F.L.E. Důvodem toho, že jsem psal takovéto shrnutí bylo to abych ho dostal "do obrazu" světa 6 - aby si uvědomil proč nemá zvát do jejich kmene hráče z -DW-.

A právě to, že text byl určen pro F.L.E. je trochu problémem toho článku v paladinovi. Ne že by informace byly nepravdivé, ale na světě 6 se stalo i mnoho jiných věcí, které jsem nepopsal (nebyly nijak důležité pro F.L.E.), ale z hlediska vývoje světa byly opravdu mnohem, mnohem důležitější.

Prostě článek vyzněl jakoby F.L.E. bylo středem světa 6 a jeho nejdůležitějším kmenem - ne že byli nedůležití, ale svojí důležitostí prostě odpovídají 10. místu v žebříčku kmenů.

Naopak kmeny z hlediska vývoje světa klíčové (na jedné straně ELGA-J, LAD a XZahor, na straně druhé -DW- a a.h.) jsou zde zmíněny jen okrajově, což působí poněkud směšně.

Na nikoho se nezlobim - sám jsem doporučil rozšířit text mezi ostatní členy kmene (i když s článkem v Paladinovi jsem tedy opravdu nepočítal :D ), naopak budu rád pokud se mi autor ozve, příště mu můžu dodat třeba nějaký statistiky a nastínit události, klíčové z hlediska vývoje celého světa.[/SPOIL]

Jestli jsi s tím nastinem geopolitické situace s6 pro hráče F.L.E. nakládal stejně jako s touto informací, pak se není čemu divit, že skončila v Paladinovi. Typuji, že ho brzy otisknou i "lidovky" a Blesk. :wacko
Toto je topic světa 8 specielně vytvořený pro zpravodaje světa 8. Pokud chceš oslovit redakci, pak hoporučiji topic Paladin - Diskuse k jednotlivým vydáním.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7468

Guest
A sorry nějak jsem si nevšiml že je tam Svět 8 ... omlouvam se
 

DeletedUser11059

Guest
Neboť opravné číslo nejspíš nevyjde, tak sem za nějaký čas hodim pravou podobu článku, který měl být v Paladinu otištěn v celé podobě.


 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak doufám, že to nebude podobná hrůza, kterou jsem četl v posledních 2 číslech a že se dočtu něco z toho, co jsme jako KOF poskytli.
 

DeletedUser11059

Guest
To tam bude, jen jsem si to zapomněl poslat do práce ... tam máme programy, abych převedl word a tabulky do jpg a mohl to hodit sem .... šlo by to i jak to mám a jen sem okolírovat, ale na to bych musel použít asi 5 příspěvků - počet slov na příspěvek je limitující, to jsem zkoušel jako první.

Ale Michale, pochopim, když napíšeš minulé vydání, nicméně zase to nadsadit, že i předminulé (12.vydání), tak to myslim, že bylo naprosto plné tabulek a informací .......
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ano Pavle, článek ve 12. vydání mě opravdu zaujal a souhlasím s tebou, že byl velice zajímavý. Mezi tím, již ale vyšly Paladiny s pořadovým číslem 13 a 14. Proto píší o posledních 2 číslech.


Tož tak nějak. :)
 

DeletedUser11059

Guest
14. chápu, tam právě byl hodně okousnutý článek ... kousek začátku a kousek konce .... všechno uvnitř se nepodařilo redakci vložit. Musim najít nějaký server - úschovnu - kde můžu uložot pdf, nebo text a dát sem odkaz, taky se mi v práci nepodařilo ten článek převést do jpg. A to jsem si s tim lámal hlavu dost dlouho ... problém je v tom, že to není obrázek ale text (i tabulky) a je na mnoho stránkách. Řešení bylo ve Photoshopu, kde bych dokázal stránku po stránce převést a pak vložit do jednoho obrázku, ale naprosto to rozbilo fonty a bylo to zase k nepřečtení ...... nevíte někdo o úložně, kam můžu dát pdf?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru