• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zbraně pro Paladina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Uz ho budes mit do te doby nez najdes druhy.
Pokud najdes druhy, tak klikni na něj a mas ten, který chceš
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že když umře tak se mu sundá, ale nejsem si jistý.
 

DeletedUser

Guest
kolega v kmeni říká, že ve vesnici musí být socha, aby tam paladin s předmětem fungoval, když je tam na podporách.

já zase tvrdím, že socha je potřeba pouze pro vytvoření paladina a jeho stěhování do vesnice, na samotnýho paladina s předmětem vliv nemá, jestli je v bráněný vesce socha nebo ne..


kdo má pravdu? :)
 

DeletedUser

Guest
Ty máš pravdu. Když pošleš paladina na podporu třeba s katy a má "Aletheiany výstražné ohně", tak se taky chová jinak než bez artefaktu. Jinak by katapulty zmizely jako by nic.

Zkráceně paladin nepotřebuje sochu, aby mohl být na podpoře.
 

DeletedUser32805

Guest
paladin

četl jsem to tu cele bylo to vyčerpavací docela jsem začínál chytat i nervy příklad: když budu mít 100% dostanu tu zbran :D? to je moc i na mně se divím že sté i tak odpovídaly na hloupé otázky ale nemám vám to za zlé no jdu k věci,[SPOIL]nevím jednu věc ohledně paladinovy jak je to stěma % když zautočím nebo v obraně když ztratím jednotky záleži to na vysokém množství ztráty nebo na tom nezáleží jestli 1000 jednotek při jednom utoku nebo 10x 100 jednotek a které jednotky jsou na to nejlevnější popřípadě nějaký web na toto moc mi to pomůže pořád nemůžu dostat tu pravou zbran pro paladina a čekat další měsíce než konečně ji budu mít je vyčerpavající děkuji za odpověd[/SPOIL]
 

DeletedUser32805

Guest
Já zase chytám nervy z Tvého pravopisu.
to si daleko od věci nemyslíš ? ale chápu tě štve tě život nedaří se ti tak musíš škodit lidem každou pitomostí,omlouvám se sem to nemá patřit jinak nvm jestli ste si toho všimly dal jsem otázku do skrytého obsahu ted nvm jestli to uvidíte aj vy :) tak to sem radši ještě jednou dám
nevím jednu věc ohledně paladinovy jak je to stěma % když zautočím nebo v obraně když ztratím jednotky záleži to na vysokém množství ztráty nebo na tom nezáleží jestli 1000 jednotek při jednom utoku nebo 10x 100 jednotek a které jednotky jsou na to nejlevnější popřípadě nějaký web na toto moc mi to pomůže pořád nemůžu dostat tu pravou zbran pro paladina a čekat další měsíce než konečně ji budu mít je vyčerpavající děkuji za odpověd
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser29967

Guest
Ano, máš pravdu. V životě se mi teď dost nedaří a mám hodně problémů, ale narozdíl od tebe jsem ve škole dával pozor a umim pravopis.

Můžeš hledat na wiki nebo zde na fóru použít tlačitko "hledat". Ale chápu tě, neumíš hledat, tak raději napíšeš...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru