• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zbraně pro Paladina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32805

Guest
Ano, máš pravdu. V životě se mi teď dost nedaří a mám hodně problémů, ale narozdíl od tebe jsem ve škole dával pozor a umim pravopis.

Můžeš hledat na wiki nebo zde na fóru použít tlačitko "hledat". Ale chápu tě, neumíš hledat, tak raději napíšeš...

každý je strůjcem svého štěstí to že se ti nedaří nebo máš problémy je jenom tvůj problém nehledej problémy/chyby u jiných ale začni u sebe
znám lidi co hledají u jiných chyby aby zapomněly na ty svoje.Jinak k čemu jinýmu patří sekce Návody a Strategie abych přece zjistil od skušených hráču to co potřebuji,všechno se nedá najít jak ty si představuješ. s pozdravem dexterity1
 

DeletedUser29967

Guest
Ty mě neznáš? Ne vtip...

Celý tvůj první příspěvěk jsem pochopil špatně... myslel jsem, že to co je ve spoileru jsi někde našel v tomto topicu a vadí ti na něm, že hráč špatně píše. Takže sorry.
 

DeletedUser32805

Guest
Ty mě neznáš? Ne vtip...

Celý tvůj první příspěvěk jsem pochopil špatně... myslel jsem, že to co je ve spoileru jsi někde našel v tomto topicu a vadí ti na něm, že hráč špatně píše. Takže sorry.
omluvu přijímám chyby se stávají jen jsem to hodil do spoilu at to nezabíra tolik místa
 

DeletedUser

Guest
Jak mohu získat ty zbraně? To jenom tak že budu s ním chodit útočit?
 

DeletedUser30633

Guest
nějak se mi nezdají ty ohně, mám pocit, že 100% je v obraně v útoku myslím ne...
(pro katapulty)
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Je to 4 roky starý příspěvek proboha...

Je logické, že to nebude pasovat..

V útoku je + 100%

To znamená dvojnásobek síly...


Při obraně to je 10-ti násobek...

To znamená, že za obraným číslem katapultů ti přibyte jedna nula...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru