• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zbraně pro Paladina

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
zbraně

Ahoj, opravdu povedený přehled :thumb. Ale mám k tomu jednu otázku, jde nějak ovlivnit co ten paladin najde za předmět??? Nevím jestli už tu tato otázka byla neprojížděl jsem všechny stránky jen ty první 2 :) , tak kdyby už tu ta otázka byla tak se nezlobte a já si to projedu :)
 

DeletedUser

Guest
zdravím, nikde jsem tu nenašla odpověď na otázku jestli když je paladin nečím vyzbrojen, tak jestli to platí jen pro mé vojsko nebo i pro podporu od někoho jiného
 

DeletedUser

Guest
jakmile je paladin v dané vesnici a má nasazenou (aktivní) zbraň, pak ovlivňuje všechny jednotky v té vesnici, nehledě na to, odkud ty jednotky přišly...
samozřejmě se to týká pouze vybrané zbraně, jež ovlivňuje přímo typ jednotek na které se bonus zbraně vztahuje...
pokud je v rámci podpor v jedné vesnici víc paladinů (od několika hráčů), s vícero zbraněmi, pak opět, zbraně, které mají paladinové nasazené (aktivní), ovlivňují příslušné jednotky v dané vesnici... bonusy stejných zbraní se však nesčítají...

Při útoku můžeš použít pouze svého paladina tudíž pouze jednu zbraň, jež bude ovlivňovat pouze tvé jednotky v útočném poli a to ty, na které platí bonus nasazené (aktivní) zbraně paladina...
 

DeletedUser32805

Guest
paladin

jak to tu par lidi zminovalo při utoku/obraně ztráty jednotek mi přidá % chance k nalezení zbraně pro paladina platí to i když zautočím sám na sebe ? dík za odpověd
 

DeletedUser32805

Guest
dik

díky za odpověd
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33015

Guest
Odzbrojení

Dostal jsem předmět a vizbrojil jsem s ním paladina jak zse ten předmět odzbrojim?::shock
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru