• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVII. NEDĚLE ..... Ivanita vs hlas lidu podruhé a zase jinak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Filozofická otázka na úvod?
Vždycky záleží na lidech, takže správná odpověď je ano i ne a dokonce i možná.:pardon

Já upřednostňuji přepít to.:D
 

DeletedUser11059

Guest
Co si myslíš o mezilidských vztazích?
A zkus říct, zda jsou ty celosvětové (mezi státy), státní (mezi národy), mezilidské (ty běžné v životě), pracovní (to budou asi ty v práci) a tady na kmenech (jako mezi hráči) srovnatelné, nebo se přeci jen v každé skupině liší? (o meziplanetárních mluvit nebudeme, ještě bychom vyvolali paniku).
A zda jsou na dobré úrovni, nebo jsou na úrovni nedobré?
 

DeletedUser11059

Guest
DNES PLATÍ TATO PRAVIDLA ...... KAŽDÝ MÁ NÁROK ZA DOBU CELÝCH 120 MINUT NA 5 OTÁZEK ..... krom mě :DDDD)
 

DeletedUser

Guest
Ty mi dáváš.:D

Samozřejmě, že všechny ty druhy mezilidských vztahů jsou v pořádku a to včetně Americké diplomacie zveřejněné na wiki, nevraživosti mezi Srby a Chorvaty, rvaček v Kladně na sociálce, hádek s tím prevítem vedoucím a skoro běžné komunikace na kmenech. Dělají je totiž lidí. A ti nejsou ani hodní ani zlý. Jsou vždycky hodní, ale sami k sobě. A pak záleží na na tom jestli jejich osobní dobro se schoduje nebo neschoduje s tím obecným.:blush
I na meziplanetární vztahy ti odpovím. Lidi jsou nejagresivnější entita ve vesmíru hned po virech.:pardon Nejspíš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]Tak teď nevím jestli nikomu nestojím za otázku nebo mě každý moc dobře zná.:blush

A ani nevím co by z těch dvou možností bylo pro mě horší. :D[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
Zdravím, :)
asi sa nudíš :D tak kedže ťa nepoznám tak otázka zo sveta KM :)

Ako alebo skôr čo ťa dotiahlo k tomu že robíš informátora pre s8 ? :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, :)
asi sa nudíš :D tak kedže ťa nepoznám tak otázka zo sveta KM :)

Ako alebo skôr čo ťa dotiahlo k tomu že robíš informátora pre s8 ? :)


Pavel (papasese), ten za to může. Končil na osmičce a ptal se mě jestli bych to po něm nechtěl vzít. Tak jsem mu odpověděl, že nechtěl, ale protože je kamarád, tak pokud nikoho nesežene, tak to na čas vezmu. Mám podezření, že už ani nikoho nehledal.:D

Nicméně je pravdou, že už jsem dělal informátora osmičky pro DK noviny než skončili.:blush
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Aha takže to bolo po tom čo on končil a hodil ti to na plecia :D[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Byl jsme udělat večeři ... chvilka prodlevy[/SPOIL]

Marku, ptal jsi se někdy už jako malý jinoch, nebo již jako bujarý a zarostlý muž svých rodičů: "Proč Marek?" ...... Nebo Tě to ani jako kluka netankovalo?

A prozraď nám všem, (co to ještě nevědí) Tvůj první nick na DK, nežli jsi převzal za své Ivanita .... a vysvětli jeho význam .... (tak a to jsme nám zavařil na dlouhé vyprávění :D:D).
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
.... Mám podezření, že už ani nikoho nehledal.:D ....
Ajo, já měl vlastně někoho hledat, viď? :blush ... stejně bych nikoho lepšího nenašel a nemohl jsem to redakci udělat, abych jim pak dohodil nějakého břídila, tak jsem to nechal na tom nejlepším z nejlepších :cool[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru