• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVII. NEDĚLE ..... Ivanita vs hlas lidu podruhé a zase jinak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Marek protože ségra měla být Matouš. Tak nějak to mamince připadalo vtipné. :D

Můj úplně první nick byl Markony, ale to bylo dávno a nijak moc se mi ho nepodařilo profláknout.:pardon
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Byl jsme udělat večeři ... chvilka prodlevy[/SPOIL]
Myslíš si že vie papasese variť ?? a že je to chutné ?? a vieš variť aj ty ?? :) nič lepšie ma nenapadá :D
[SPOIL]Neviete prečo my to píše správa je príliš krátka skús ju predlžiť aspoň o 5 znakov :D[/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]Tak to jsem o tobě nevěděl ... já bláhový si myslel, že první byl Mort sto Helit...... říkám, břídila jsme v redakci nechat nemohl, jsem já to břídil ;-)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[SPOIL][QUOT=papasese;306495]
Ajo, já měl vlastně někoho hledat, viď? :blush ... stejně bych nikoho lepšího nenašel a nemohl jsem to redakci udělat, abych jim pak dohodil nějakého břídila, tak jsem to nechal na tom nejlepším z nejlepších :cool[/QUOTE]


No, nevím. Nejsem ze své činnosti v Magazínu nijak nadšený a okolí se pro jistotu raději ani neptám.:([/SPOIL]
 

DeletedUser11059

Guest
Četl jsem na fóru a vím i z OZ a skype, že nyní je to pro velké kmeny na 8 skoro tak nudné, jako kdyby byli v time endu, ale ještě je opravdový time end čeká až za nějaký rok ... Co Ty a Váš menší kmen, asi se nenudíte jako oni ... baví Tě tedy ještě cs8?
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Papasese tak nám aspoň povedz čo si veril :D keď je tu tak ticho možno ma napdne nejaka lepšia otázka :D [/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Četl jsem na fóru a vím i z OZ a skype, že nyní je to pro velké kmeny na 8 skoro tak nudné, jako kdyby byli v time endu, ale ještě je opravdový time end čeká až za nějaký rok ... Co Ty a Váš menší kmen, asi se nenudíte jako oni ... baví Tě tedy ještě cs8?


Tak mi máme trochu jiný cíl než velké kmen. Tím i jiné starosti. Teď jsme po hooodně dlouhé době konečně udolali Krále Jelimána a musím říci, že ten by se v TaŘe jako obranář neztratil. Jednak dokázal dobře bránit, druhak pěkně vychytával šlechtu a treťak jak jsme dozbrojovali tak se hned hojil na barbarkách a byl při dalším kole zase na svém. Takže jsem se u něho hrou opravdu bavil.
 

DeletedUser11059

Guest
Marku, .... Annonymus ...co si myslíš o jejich strategii ... jsi zastáncem tohoto stylu vydírání, nebo to bereš jako druh terorismu, nebo to je njen srovnatelné vynucení svého, jako to dělali u nás doktoři ve stávce?
 

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]Papasese tak nám aspoň povedz čo si veril :D keď je tu tak ticho možno ma napdne nejaka lepšia otázka :D [/SPOIL]
večeře ... čili zdravá (snad) ... rohlíčky s medem a nakrájená jablíčka, aby bylo tady u toho dotazování čím doplňovat energii .... málem bych zapomněl, jeden panáček bechera (zdravotně důležité a jen pro mě). ;-)
[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru