• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVII. NEDĚLE ..... Ivanita vs hlas lidu podruhé a zase jinak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]
[SPOIL]
večeře ... čili zdravá (snad) ... rohlíčky s medem a nakrájená jablíčka, aby bylo tady u toho dotazování čím doplňovat energii .... málem bych zapomněl, jeden panáček bechera (zdravotně důležité a jen pro mě). ;-)
[/SPOIL]
Aha :D ja som doplnil energiu Chlebíkom so syrom :D a zľakol som sa čo si mal pretože tu nieje zelí :D myslíš že ho to môže uraziť nech to radšej zmažem :D[/SPOIL]

Čo si myslíš o spameroch ? :)
 

DeletedUser

Guest
Marku, .... Annonymus ...co si myslíš o jejich strategii ... jsi zastáncem tohoto stylu vydírání, nebo to bereš jako druh terorismu, nebo to je njen srovnatelné vynucení svého, jako to dělali u nás doktoři ve stávce?


Já nevím. Jednak odsuzuju teroristy jako jsou greenpeace, ale na druhou stranu s Annonymus dost sympatizuju. Je to těžký, internet je poměrně zvláštní prostor a na druhou stranu státy a korporace dělají s některými nezávislými servery to sámé. Takže je to terorismus, nebo válka? Fakt nevím.:pardon
 

DeletedUser11059

Guest
Prozradíš nám, kde jsi poznal svou drahou polovičku? Zda na škole, nebo v knihovně, v místní dobré hospůdce, v práci či na koncertě? A byl jsi u porodu obou dětí nebo jen jednoho? A pokud jo, jaké jsi měl z porodu pocity (pokud si je vybavuješ). Jo a přestřihl jsi šňůru?
 

DeletedUser

Guest
Prozradíš nám, kde jsi poznal svou drahou polovičku? Zda na škole, nebo v knihovně, v místní dobré hospůdce, v práci či na koncertě? A byl jsi u porodu obou dětí nebo jen jednoho? A pokud jo, jaké jsi měl z porodu pocity (pokud si je vybavuješ). Jo a přestřihl jsi šňůru?

V podstatě jsem jí poznal v práci. Po škole jsem začal jezdit po montážích a hned na druhé stavbě v Kladně jsem se zasekl. Ona pracovala na Telecomu a já tam stavěl telefonní ústřednu...

U porodu jsem nebyl. Oba kluci s narodili císařem a podle dostupných informací tam byl poměrně velký štáb doktorů a sestřiček. Na druhou stranu, když jsem se probral po zapíjení v kocovině já, tak u mě nebyl nikdo.:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
[SPOIL]
když jsem se probral po zapíjení v kocovině já, tak u mě nebyl nikdo.:D
Tak to hádám, že jsou oba zdraví ... to je dobře. Já si Tomovo zapíjení pamatuji útržkovitě a trvalo 2 dny :D .... ale kabel jsme si přestřihl ... a fakt to je takové, jako když přestřihneš kabes s drátama el. vedení ...[/SPOIL]

Co vůbec Tvá puberta ... byl jsi raubíř, co utíkal oknem v noci do hospody a na koncerty?
 

DeletedUser

Guest
Co vůbec Tvá puberta ... byl jsi raubíř, co utíkal oknem v noci do hospody a na koncerty?

Moje puberta se dá vystihnout jedním slovem: NESKONČILA


Takže jsem stále raubíř a utíkám do hospody a na koncerty. Jen to okno nesedí s našima jsme bydleli v pátém patře a teď už pár let umím používat dveře.:D
 

DeletedUser11059

Guest
Co Tě vlastně přivedlo k DK a proč jsi u toho zůstal. Co ta hra má takového, že dost lidí jí nějak podlehne?
 

DeletedUser

Guest
Co Tě vlastně přivedlo k DK a proč jsi u toho zůstal. Co ta hra má takového, že dost lidí jí nějak podlehne?


Na besídce zvláštní školy (průmka dálkově) se kluci bavili o Travianu. Tak jsem ho zkusil a tam se pár frajerů psalo na fóru jak jsou DK příšerná hra. Tak jsem jí zkusil a po týdnu se vybodl na Tramtarian.
Je to poměrně jednoduchá hra a za každým nepřítelem se skrývá člověk. Tím pádem umožňuje neuvěřitelné množství kombinací.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
Kdyby Tě chtěl někdo vísostně pohostit ... co by pro Tebe měl připravit, abys byl nadmíru uspokojen? (třeba jako bažanta, jedině to a to pivo, nebo pořádnou zabijačku, thajskou masérku, večeři na palubě raketoplánu, .... co bys bral jako nejlepší dárek? (a nemyslím zdraví rodiny, štěstí a pohodu .... to je samozdřejmost a člověk Ti to za peníze nedá)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jím skoro všechno a skoro všechno mám rád. U pití je to složitější. Na pivo jsem poměrně vybíravej, ale po čtvrtém je mi vlastně jedno co piju.:D

Ten raketoplán bych chtěl moc zkusit a klidně jen s jídlem v tubě. Jen mi poměrně vadí jeho malý dolet. Kdybych si mohl opravdu vybrat cokoliv, moc bych chtěl zkusit "Restaurant Na konci Vesmiru" (viz. Douglas Adams - Stopařův průvodce po galaxii). To by byl opravdu zážitek pro mě.:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru