• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVIII. NEDĚLE ..... MilanaliM vs mód a spamer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, pro zábavu je znát z hlášek z cizokrajinných výprav. Které Divoké země byly poctěny Tvým válečnickým uměním, ať méně zasvěcení vědí ... ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]No, ta nepopsaná klávesnice Ti asi dává zabrat, co? :pardon[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny a obzvláště Tebe, Milane ...
S tou kamufláží za účelem zachování rodinného soukromí jste to tedy zvládli na jedničku :)

Mě by ale zajímalo, jaké důvody Tě přivedly k tomu, že jsi dvakrát přestal hrát na s22 (resp. sir Milanalim) a nakonec jsi hru vzdal úplně.
Ikdyž si teď nejsem úplně jistá správností své otázky :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak také položím otázku.
Jaký máš nejoblíbenější sport, jídlo, pití, film, seriál, tv kanál, softwere, společenskou hru? A máš radši stolní pc / notebook / netbook / ultrabook... nebo si snad vystačíš se smartphonem? :)
 

DeletedUser

Guest
Jak jsi se dostal k této hře? :) A Proč jsi u ní vydržel, tak dlouho? :)

A doufám, že nevadí, že Ti v následujícím rozhovoru budu tykat :)
tykání mi nevadí od lidí, ale od zeleniny je to pro mne nová zkušenost :D (před chvílí jsem dal morčeti kus okurky a (promiň) - kus zelí (asi tvůj bratříček) :pardon

K títo hře jsem se dostal v mé již bývalé práci..znáte to - jeden přivedl druhého, druhý třetího.. ..emmm jak jsou potom dál čísla ? no nic no a tak dál, az několikátý přivedl mne (musim se pochlubit, že i já někoho přivedl Stoupivice :blush) ...jo k tématu otázky - no a v práci byl takový šrumec, že jsme se pči hraní DK odreagovávali (bylo obdobá kdy hrála skoro celá firma ... píši skoro, protože nevíme jestli hrál nebo nehrál i GŘ :scratch a navíc, rychlejc to v práci utíkalo no a dlouho jsem u této hry vydržel zřejmě proto, že jsem si vždy našel způsob jak se s DivokoKmenovými kamarády vyřádit a zabavit se v neprospěch okolí :yes (viz třebas sk11 - tam už to mělo grády, ale nemyslím, ze naše nadšení pro hru sdílelo okolí) .. prostě vždy se najde něco nového, čím si hru okořeníme tak, aby nám zezešiděvěla (a těch hádek na kmenových fórech - to je též zábava :cry

PS: asi bych potřeboval novou sadu smajlíků
No, pro zábavu je znát z hlášek z cizokrajinných výprav. Které Divoké země byly poctěny Tvým válečnickým uměním, ať méně zasvěcení vědí ... ?
rodinný klan MilanaliMů působil jen na Cz, Sk, Uk, Tureckých KlanWar (stačí si dát do profilu křesťanský kříž a můžete odpočítávat 3 dny do konce vesnice :D, Finech (domácí hráči tedy Finové ale tvoří jen 10% - vlastně je to spíše mezinárodní herní svět, Švícarech /(stejné jako na Finech) a momentálně též na Japonském (kupodivu i zde se nejací Japonci najdou)
[SPOIL]No, ta nepopsaná klávesnice Ti asi dává zabrat, co? :pardon[/SPOIL]
Ano :cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Zdravím, :)
som nováčik, som zmetený, som zvedavý a tak sa pýtam :D

Ale nič ma nenapadá :D Ako dlho hráš DK zo zelím ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[SPOIL]To jsou romány :D[/SPOIL]

Ano :)
[SPOIL]a to ještě upravuje příspěvek :)[/SPOIL]
Ano :D
Zdravím, :)
som nováčik, som zmetený, som zvedavý a tak sa pýtam :D

Písal si, že to hrá rodinná firma. nechceli ste niekedy založiť kmeň ako tá rodinná firma myslím vo vedení ? :)
Již se kdysi stalo na jednom z Českém světě - nějaký hráč s nickem "MULTIHUNTER" nás odstřihl :D - od té doby se každý rodinný příslušník musel pohybobat na světě kde nebyl ten druhý a je to tak dobře - nebylo by fér, kdyby kmen klanu MilanlaiMů vyhrál server :hi

PS: drekte
zmatený budeš teprve až ráno zjistíš, že máš jen jednu vesnici a ještě navíc na kraji mapy ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A nestřídáte se na účtech náhodou i s dědečkem? ... babičkou? ...bratříčkem? ...či tetičkou?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru