• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXVIII. NEDĚLE ..... MilanaliM vs mód a spamer

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
[SPOIL]To nemohou, to je proti pravidlům![/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Co máš za zaměstnání, že jste mohli hrát i v práci?:shock Můj zaměstnavatel takové činnosti trestal vyhazovem, i jen podívat se na seznam bylo riziko!
 

DeletedUser30368

Guest
A jak se máš ?
[SPOIL]a odepiš mi na OZ zprávu :)[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
[SPOIL]Zeli kde sa flákaš neponúkol si sa, že zaskočíš ? a nedostanem odpoveď na moju otázku to ma nikto nemá rád :cry[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
A nestřídáte se na účtech náhodou i s dědečkem? ... babičkou? ...bratříčkem? ...či tetičkou?

dědeček 1 a 2 †
babička 1 a 2 †
bratr kmeny nehraje
tetička 1 a 2 mají hru zvanou pletení a zalévání kytek
můj táta 03.01.2012 † (sir MilanaliM)
občas se na PC mihnou klucííí, ale ty raději Battlefieldy a jiné online gamesy

...
momentálná stav situace je, že hraji už jen já - na Cz a Sk pod nickem MilanaliM a na zahraničních serverech nyní již na zděděném nicku sir MilanaliM

nicméně pokud se rozhodnu pro "tajnou operaci" na některém z nadcházejících Cz a Sk světů, tak to bude speciální nick, abych zamaskoval svoji přítomnost do té doby dokud mne neprozradí "činy" :yes
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Milane :)
Tak se tě taky na něco zeptám (neboj, nebudu se ptát kolik máš koulí v rozkroku:D)...

Jak to všechno zvládáš při zaměstnání? Farmit v obrovském rozsahu, ničit své okolí, spravovat to velké fórum které míváme, vést diplomacii, hádat se s protivnými spojenci, napomínat neposlušné členy, trestat je, všechno organizovat..?

Jo a také bych tě chtěl poprosit, jestli bys nemohl odpovědět i na Landořinu otázku... Docela mě to zajímá:)
 

DeletedUser

Guest
Tak také položím otázku.
Jaký máš nejoblíbenější sport, jídlo, pití, film, seriál, tv kanál, softwere, společenskou hru? A máš radši stolní pc / notebook / netbook / ultrabook... nebo si snad vystačíš se smartphonem? :)

Radši se připomenu a hned položím další otázku:
Jaká jsi povaha, charakter? A jaký typ lidí naopak nesneseš? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Mám ďalšiu otázku :) viem, že nestíhaš ale tu je :D

Akého najlepšieho človeka si na DK spoznal ?
[SPOIL]Ak to nieje tajné :)[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru