• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23979

Guest
Harry se čte samo :).......a potom si přečteš forum :)

poslední otázka......(ikdyž jsem už porušila pravidla).....

Přijedeš někdy na sraz, nebo rodiče mají nad tebou ráznou ruku
 

DeletedUser32568

Guest
[SPOIL]Psal jsi, že každý si chce přečíst HP - asi nepatřím mezi každého :D Já po tom nijak netoužím :p[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
umm dobrá ... na ostatní nemáš čas ... rád by sis přečetl HP - viděl jsi tedy všechny filmy ? :)
Nie :( chýba mi sedmička ale nechce sa mi to hľadať v kinách :D
Harry se čte samo :).......a potom si přečteš forum :)

poslední otázka......(ikdyž jsem už porušila pravidla).....

Přijedeš někdy na sraz, nebo rodiče mají nad tebou ráznou ruku
Prosím nie pýtaj sa ešte :)
Ráznu ruku maju ale to by mi dovolili alebo by som ich prehovoril :D ale mám to pomerne ďaleko :) chystáme sa peši za malkinom do NIR :D :D
[SPOIL]Psal jsi, že každý si chce přečíst HP - asi nepatřím mezi každého :D Já po tom nijak netoužím :p[/SPOIL]
Nie Ty si radšej pozrieš film :D
 

DeletedUser35385

Guest
Ahojte uz som tu takze najprv chcem pochvalit drektovho avatara. Takze na otazku-

Pobyl si sa uz z niekym?:axeak hej ako to dopadlo. :)
 

DeletedUser32568

Guest
Nie :( chýba mi sedmička ale nechce sa mi to hľadať v kinách :D

Prosím nie pýtaj sa ešte :)
Ráznu ruku maju ale to by mi dovolili alebo by som ich prehovoril :D ale mám to pomerne ďaleko :) chystáme sa peši za malkinom do NIR :D :D

Nie Ty si radšej pozrieš film :D

no sedmička je celkem dobrá, ale nejlepší je 5.

Ne nejde o to že bych byl línej číst, ale HP mě prostě nijak extra neupoutal - nepřijde mi to jako nějak extra dobré dílo - já radši Pána Prstenů a vše od mistra Tolkiena :)
 

DeletedUser32568

Guest
Jaké jsou tvé oblíbené filmy ?
Máš rád fantasy ? Thrillery ? Horory ? Případně jiný styl ? Nebo snad zase všechno ? :)
 

DeletedUser23979

Guest
Pozn. Křeslo pro hosta.....

Oficiálně za 7 minut končí......pokud drekt souhlasí s dalším pokračování, tak bude...tak i sathan, jakož i tazatel........
 

DeletedUser34582

Guest
no sedmička je celkem dobrá, ale nejlepší je 5.

Ne nejde o to že bych byl línej číst, ale HP mě prostě nijak extra neupoutal - nepřijde mi to jako nějak extra dobré dílo - já radši Pána Prstenů a vše od mistra Tolkiena :)
sedmičku som nevidel ale 5 je super :D

A to mám tiež rád to som videl skôr ako HP :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru