• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro Hosta - XXXIII. NEDĚLE ..... Drekt vs -sathan?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Jaké jsou tvé oblíbené filmy ?
Máš rád fantasy ? Thrillery ? Horory ? Případně jiný styl ? Nebo snad zase všechno ? :)
Mám rád všetko :D ... srandujem :D neviem čo sú Thrillery :D Ale mám rád klasické filmy neviem ako ich pomenovať :D Videl som iba pár hororov s kamarátkmy v škole. Ale strašne obľubujem komédie, rozprávky aj kreslené, videl som aj telenovaly :D :D :D :D
Pozn. Křeslo pro hosta.....

Oficiálně za 7 minut končí......pokud drekt souhlasí s dalším pokračování, tak bude...ta i sathan ........
JJ súhlasím :) ja mám čas :)
 

DeletedUser32568

Guest
Vadí ti jakým směrem se ubírá dnešní doba ? Stále větší omezování internetu, rušení stránek a tak dále však snad budeš vědět :)
 

DeletedUser30368

Guest
Já to nestihl :(

Jak se máš?

Máš mne rád?

Máš rád Žabku? :D

Jiné otázky netřeba :D
 

DeletedUser32568

Guest
Mám rád všetko :D ... srandujem :D neviem čo sú Thrillery :D Ale mám rád klasické filmy neviem ako ich pomenovať :D Videl som iba pár hororov s kamarátkmy v škole. Ale strašne obľubujem komédie, rozprávky aj kreslené, videl som aj telenovaly :D :D :D :D

JJ súhlasím :) ja mám čas :)

A máš radši české nebo zahraniční filmy ? :)
 

DeletedUser23979

Guest
[SPOIL]
Já to nestihl :(

Jak se máš?

Máš mne rád?

Máš rád Žabku? :D

Jiné otázky netřeba :D


Ale stihl

[/SPOIL]
 

DeletedUser34582

Guest
Vadí ti jakým směrem se ubírá dnešní doba ? Stále větší omezování internetu, rušení stránek a tak dále však snad budeš vědět :)
Omedzovanie internetu no je to škoda síce záleži potom čo je obmedzené :)
Je samozrejme škoda ak zrušia nejaé nemenované stránky, ale ako je známe objavujú sa ľudia čo proti tomu bojujú :)
Doba sa uberá ani neviem kam :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru