• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser31147

Guest
Wei mě by zajímalo kdy si naposledy ti ***** smazali svůj příspěk.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Wei mě by zajímalo kdy si naposledy ti ***** smazali svůj příspěk.

Jde o to, že nemáme důvod si cokoliv mazat..
Proč taky když text neporuší pravidla hry/fóra.

Je přeci na každém z Vás jestli příspěvek bude smazán, nebo ne.
Existuje přeci tolik slušných forem psaní.
Moderátoři už jen hodnotí Vaše činy/přestupky.

PS:
Na ty hvězdičky si dávejte pozor.
Můžou být stejně hodnoceny jako jakékoliv jiné vulgární slovo.
 

DeletedUser

Guest
Stojím si za tím, že mé příspěvky žádná pravidla neporušily. Navíc jsem nedostala žádné upozornění, že by se tak stalo.

Můžete mi prosím zde veřejně ukázat, které mé smazané příspěvky co porušily?

Namyšleně se domnívám, že zas takový jouda nejsem, abych postrádala sebereflexi nebo byla hulvát.



A podle jaké hráčské diskuze ,když ji tu stále mažete???

Já jsem žádnou nezaznamenala, ale možná jsem jen nedávala pozor. :scratch



PS:
Na ty hvězdičky si dávejte pozor.
Můžou být stejně hodnoceny jako jakékoliv jiné vulgární slovo.

Jejda, napište raději varování i těmto, ať se nedostanou do malérů! http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=20369
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
To jako zase někdo mazal? A že uhádnu která/který, to stále není vyřešené, moderátor/ka to byl/a. :D
 

DeletedUser

Guest
No možná to byla sublimace ... Koukám, že na odpověď si počkám a kdo ví jestli... on vlk taky sliboval :scratch
 

DeletedUser32568

Guest
gratuluji Titánům a dalším kmenům v ALI, že vyhráli - fandil jsem jim celou dobu a s některými Titány jsem i byl v kontaktu :) A teď, když už máte dohranej svět - plánujete jít někam jinam, nebo končíte s DK ? :eek:
 

DeletedUser

Guest
Díky Bully za gratulku k vítězství, jinak někteří prázdninujem :cool


Prosím moderátory, kteří znají odpovědi na mou výše položenou otázku (týkající se zmizení mých příspěvků) o fundovanou vyčerpávající odpověď. Jsem už tři dny zvědavá, v čem je zakopán pes.
Nechápu, kde odpověď vázne, příspěvky se zde neohřály ani 24 hodin ... "pohyb" moderátorů na fóru občas zaregistruju.
Děkuji za vstřícnost a pochopení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Tak to se nedočkáš, nikdy. Možná to tady přijdou omílat ale nevysvětlí to ani jeden.:pardon
 
Nahoru