• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Raději se ptej na jiných místech ... tady je nejméně Bermudský trojúhelník.
 

DeletedUser

Guest
Prosím moderátory, kteří znají odpovědi na mou výše položenou otázku (týkající se zmizení mých příspěvků) o fundovanou vyčerpávající odpověď. Jsem už tři dny zvědavá, v čem je zakopán pes.
Nechápu, kde odpověď vázne, příspěvky se zde neohřály ani 24 hodin ... "pohyb" moderátorů na fóru občas zaregistruju.
Děkuji za vstřícnost a pochopení.
Odpovím citací z pravidel fóra:
Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů DK Teamu, v případě, že nebudete s jejich prací spokojeni napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi DK Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci ticketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
Veřejným vtipkováním na adresu DK týmu ničeho nedocílíte, maximálně nám tak znepříjmníte (resp. znechutíte) práci, které se věnujeme ve volném čase a děláme ji pro radost. Na podobné věci je tu tiket systém (neboli herní podpora).

Za nepříjemnosti spojené s ukončením S19 se velmi omlouváme, každopádně zde na fóru s tím nic neuděláme, opět musím odkázat na herní podporu.

Přičemž moderátoři nejsou povinni oznamovat autorům důvod smazání jejich příspěvků. V případě nespokojenosti s naší prací kontaktuj prosím hl. moderátora. Děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Hlavního moderátora jsem samozřejmě hned v pondělí kontaktovala osobní zprávou s titulkem stížnost, zatím ovšem odpověď nemám.


Jen mi vrtá hlavou, který můj smazaný příspěvek byl závadný a poškozoval DK tým ...
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
VEREJNÉ VTIPKOVANIE ???

aké verejné vtipkovanie???
kto tu vtipkoval ???

veď tu sme tu stále ako na kare

je zakázané hento
je zakázané tamto

VY nesmiete mazať príspevky, ktoré nikoho nijako nepoškodzujú
veď existuje niečo ako sloboda slova a sloboda prejavu

a fórum je na to aby sa tu drístalo
a aj vtipkovalo!

ak tú prácu nie sú moderátori schopní zvládať, a namiesto odpovede brutálne mažú alebo presúvajú príspevky, tak nech to tu nerobia

prečo tu máme stále počúvať o tom, aká je to záslužná činnosť...
 

DeletedUser

Guest
Nemusíš se bát, odpověď brzy jistě dostaneš.)
Jen mi vrtá hlavou, který můj smazaný příspěvek byl závadný a poškozoval DK tým ...
To vyřešme prosím pomocí soukromé zprávy, děkuji.
ak tú prácu nie sú moderátori schopní zvládať, a namiesto odpovede brutálne mažú alebo presúvajú príspevky, tak nech to tu nerobia
Nikdo Ti nebrání v tom, aby ses k nám přidal, zkusil si to a ukázal, jak si to představuješ.
 

DeletedUser

Guest
Zatím mi nikdo nepsal ... beru smazání mých příspěvků jako TREST.

Jestli si to dobře pamatuju, tak TREST musí být:
a) přiměřený
b) neodvratitelný
c) včasný

a trestá se aby:
1) nebylo možno páchat další činy
2) zastrašit potenciálního pachatele
3) působit k nápravě, umožnit povinnou léčbu
4) zajistit společenskou stabilitu




p.s. Offka je žena.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35035

Guest
Nikdo Ti nebrání v tom, aby ses k nám přidal, zkusil si to a ukázal, jak si to představu

Prijde mi to jako hromadný nábor do vášho týmu. Ten kdo by chtěl jít do týmu si to už určitě prečetl. Možná by to chtělo změnu, potom se k Tobě Joniku a tvím kolegou někdo přidá.
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
stačilo by nechať témam voľný priebeh a slušne odpovedať na otázky
lenže mnohokrát sú otázky bez odpovedí, čo potom vyvoláva stále narastajúcu nevôľu
ak si tu niekto lieči svoje ego, no tak si ho lieči, každý to predsa vidí
lenže ak si tu lieči svoje ego moderátor, to je už zlé
je to tu na hlavu postavené s tými zákazmi a príkazmi

na svetoch sú predsa kmeňové fóra
a zaujímavé, že tam k takýmto prehmatom nejako neprichádza, ako tu

napriek tomu verejné fórum musí byť zachované
je pre všetkých hráčov
ja som tu vždy našla odpovede na technické veci ohľadom hry a tých nešťastných vylepšení, keď potom niekoľko dní nič nefunguje, alebo sa objavuj herné chyby a záludní škriatkovia

keby sa tak brutálne neodfláklo ukončenie S19... asi by ani nikdy nedošlo až k takýmto prejavom nevôle
ja viem, už to tu bolo tisíc krát napísané, že sa ospravedlňujete
avšak nedôvera je už zasiata a nie je to naša chyba

čiže ak sa k tomu ešte pridáva mazanie príspevkov, svojvoľné presúvanie kde kade a uzatváranie tém,
navyše už sa ani vtip neznesie,
tak čo čakáte?
 
Nahoru