• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Na support se obracet nemusíš, je to přímo vyřízeno s Indigrou. Zbytečně bys zatěžovala support systém, dostala by jsi stejnou odpověď jako zde. Toto je obecná záležitost, netýká se přímo jednotlivce, i když ve svém důsledku ano (diplomy), takže je možné to vykomunikovat takto zde.

Nevím, jestli to přímo nazývat selháním lidského faktoru, už se mi mnohokrát stalo, když připravuji diplomy na naše kmenová setkání - že jsme přímo v tiskárně předělávali font písma, protože při tisku vypadalo naprosto katastrofálně nebo některá písmenka byla jiná, zatímco na počítači jsem s výsledkem byl spokojen. Aby si někdo snad toto nevyložil nějak, jak to napsáno není - nejsem autorem ani diplomů, ani seznamů. Jen mám osobní zkušenost s tím, co fonty písma v jiném prostředí, než ve kterém jsou vytvořeny, dokáží.
 

DeletedUser35927

Guest
asi mám takovou stupidní otázku, ale jak správně kontaktovat support a požádat o výhru, když musím nastavit ticket pro svět který už ve výběru není ??? ... Mám dát teda dvacítku a supporteři už si to přelousknou? ;)
 

DeletedUser35039

Guest
Indigre jsem psal ta mě odkázala na support ze kterého jsem také dosud nedostal odpověd
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajajajaj

Dyk je léto, prázdniny,většina táhne na jih a k vodě,nebo si ničí játra a plíce,někdo dokonce i mozek... Třeba bude časem: fň.
 

DeletedUser35039

Guest
já už mám vše vyřešené :) a konečně můžu uzavřít kapitolu krásného světa 19 :) A říkejte si co chcete jsem vítěz a jsem na to hrdý !!! :D :hi
 

DeletedUser

Guest
No to jsou mi teda novinky... - místo slibované stránky nečitelný a nepřehledný chaos. Jak prosím poznám pořadí hráčů, když rozluštím to písmo? Počet členů kmene (snad je nemusím počítat) a bodový zisk kmene?
Jsem zklamaná.


A z čeho jsem v ještě větším šoku, je smazaná diskuze ze včera-upozorňuji, že jsme nespamovali, byli jsme přeci v Diskuze světa 19.
V čem prosím byla závadná? Kdo a proč ji smazal? Beru to jako naschvál, ne-li chybu ze strany moderátorského týmu.



P.S. Může se sem vůbec psát-myslím do Diskuze S19...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru