• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Klidne se zeptej, ale tady asi ne, protoze tady nikdo odpovedny nereaguje :cry
 

DeletedUser32337

Guest
rozhodně to uškodilo hře, měnit pravidla v její průlběhu je nesmysl, jestliže někdo nebyl schopen vyhrát vojensky, tak se holt musí zapojit diplomacie, na S7 to svět zničilo, po první slěvě skončila spousta lidí a svět ztratil smysl, se mrkněte kolik tam je aktivních lidí, nemyslím sdílený účty a zástupy, plující IP a jiné prasečiny. Nejlepší řešení je dělat rychlejší světy ta S7 byla unikátní, zrychlit těžbu a jiný ale vše na začátku, ne v jejím průběhu. Když vidím jak se vleče S27, 28, tak stále zvažuji, zda tam zústanu...nemá to ten správný náboj...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Sleva mincí byla provedena dnes.

Zda to hru poškozuje nebo ne, je úhel pohledu. Proto se o tom hlasovalo v anketách. Navíc možnost změny je zakotvena ve VOP - § 1:

1.3 Společnost InnoGames má právo VOP a jiné podmínky změnit s budoucím účinkem. Společnost InnoGames takové změny provede pouze ze závažných důvodů, zejména v důsledku nového technického vývoje, rozšíření Služeb společnosti InnoGames, změny zákonů nebo soudního rozhodnutí nebo jiných rovnocenných důvodů. Pokud se změnou výrazně naruší smluvní rovnováha mezi smluvními stranami, neuskuteční se. V ostatních případech změny vyžadují souhlas Uživatele. Uživatel souhlasí s tím, že o změnách VOP bude informován při přihlášení na příslušnou herní platformu nebo e-mailem na adresu, kterou naposledy udal. Změny se považují za schválené, pokud Uživatel během 8 týdnů od doručení v písemné nebo textové podobě nevznese námitku („Lhůta pro vznesení námitky“). Na tuto okolnost společnost InnoGames ve sdělení o změnách zvlášť upozorní. Uživateli se kvůli zajištění důkazů doporučuje námitku společnosti InnoGames zaslat písemně nebo e-mailem. V případě e-mailu je užitečné v řádku s předmětem uvést název Hry a jméno Uživatele.
 

DeletedUser32337

Guest
jasně, to právo máte, ale taky vidíte kam měnění a nevyvrácené podezření vede, no třeba jste s vývojem světa spokojený. Nevím kolik stojí správa a vedení jednoho světa, ale ať mi nikdo nevypráví že S7 je rentabilní v tom počtu lidí co ho hraje...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Zajisté uznáš, že toto jako moderátor nevím. To je věcí vlastníka hry jak posoudí, co se vyplatí, co ne, co hru zatraktivní, a co ne. :hi
 

DeletedUser32337

Guest
ano, to máš pravdu. Jen tak pro zajímavost, kolik hraje na S7 lidí (skutečných ne zástupy a sdílený) na rozdíl od jiných světů v obdobném stadiu....
 

DeletedUser26384

Guest
rozhodně to uškodilo hře, měnit pravidla v její průlběhu je nesmysl, jestliže někdo nebyl schopen vyhrát vojensky, tak se holt musí zapojit diplomacie, na S7 to svět zničilo, po první slěvě skončila spousta lidí a svět ztratil smysl, se mrkněte kolik tam je aktivních lidí, nemyslím sdílený účty a zástupy, plující IP a jiné prasečiny. Nejlepší řešení je dělat rychlejší světy ta S7 byla unikátní, zrychlit těžbu a jiný ale vše na začátku, ne v jejím průběhu. Když vidím jak se vleče S27, 28, tak stále zvažuji, zda tam zústanu...nemá to ten správný náboj...


Co to plácáš za blbiny - na s7 byla sleva mincí díky tomu,že kmeny jako ty vaše potřebovaly spoustu šlechty na zabírání barbarek a končících hráčů co neustáli útoky. jediných 30 lidí co zabíralo nepřátele byl kmen Order a ti zase neměli šlechtu z důvodů, že dokázali zabrat víc nepřátel za den než měli vůbec šlechty. Takže to bylo v tu chvilku ke prospěchu všem. To, že právě 30 lidí od začátku s7 dokázalo zničit postupně čistě vojensky celý svět což jde pěkně vidět ve všech tabulkách a většinu té doby neměli ani spojence, dokázali ponížit a zajmout kmen o 90 lidech , které používaly jako řízené střely. Ještě před tím likvidovali kmeny o 200 a více lidech a znovu podotýkám takřka bez spojenců a všelijakých intrik.

Ty nemáš právo tady psát,že sleva mincí zničila s7 - S7 zničili neschopné vedení a lidé co byly mino kmen ORDER. Ti co se nebyli schopní mezi sebou bránit útokům 30 lidí. Jen se spojovali,žebrali o podpory,vymlouvali se na support a pravidla. Ty možná dokážeš chytit pár útoků a i něco vyslat, ale líp umíš skuhrat,hledat chybu jinde a hlavně neumíš přiznat porážku. na s7 bylo přihlášených 25 000 hráčů pokud si vzpomínám a ty chceš tvrdit,že sleva mincí je zlikvidovala - spíš pomohla v jejich ukončení trápení. Ty už zapomeň na s7 a chovej se jako chlap na jiném Světě a možná se ti podaří vyhrát s čistým štítem. Tady si to nedokázal ani s tím štítem prohrát!
 

DeletedUser

Guest
Anketa:Sleva mincí 1/3
Vážení hráči, chcete slevu zlatých mincí na 1/3 z původní ceny

Prosím Vás podľa čoho a ako ste vypočítavali cenu mincí? :scratchVšak pôvodná cena bola 28.000 dreva 30.000 hliny a 25.000 železa.........momentálna cena mince po ankete na cz18 je 8.400 dreva 9.000 hliny 7.500 železa.
Nech to počítam akokoľvek k takýmto hodnotám sa dopracovať neviem, aby to bola 1/3 z pôvodnej ceny mincí.

Malo by tam byť cca 9333 dreva 10000 hliny a 8333 železa :)
 

DeletedUser32337

Guest
ale ale kdopak se nám tu ukázal. Když už jsme opět u toho, tak prostě nevěřím, že hrajete poctivě, o vaší provázanosti se suportem se vypráví legendy a nikdo to nevyvrátil. Nevěřím tomu, že na nepřítele, kterej je v řiti je možný valit denně tisíce útoků a to klasickým způsobem, ve své době jsem měl více něž 1000 útočných vesnic a nebylo možný to poslat za méně než cca 5-6 hodin a to člověk nedělal nic jinýho než klikal, z čistě teoretickýho hlediska by vysílání těch vašich stabilních 3000 -6 000 útoků co se na mě valilo stabilně během cca půl roku, než jsem to zabalil muselo posílat několik lidí zaměstnaných na plný úvazek. Od Vašeho hráče vím, že jste na to měli skripty, tak mi tady nemel o tom jak jste dobrý, když to za Vás dělá mašina. A to jsem nebyl jedinej pod útoky že.
Po zablokování Rosse a jiných se ti to machrovalo, když to odpálili lidi, kterým se to nelíbilo že. Jo 25.000 lidí? kolikpak jich tam bylo když se mince zlevnily? To už byla zbarbařená značná část světa. Papa padej zabírat barbarky a bav se
 

DeletedUser26384

Guest
ale ale kdopak se nám tu ukázal. Když už jsme opět u toho, tak prostě nevěřím, že hrajete poctivě, o vaší provázanosti se suportem se vypráví legendy a nikdo to nevyvrátil. Nevěřím tomu, že na nepřítele, kterej je v řiti je možný valit denně tisíce útoků a to klasickým způsobem, ve své době jsem měl více něž 1000 útočných vesnic a nebylo možný to poslat za méně než cca 5-6 hodin a to člověk nedělal nic jinýho než klikal, z čistě teoretickýho hlediska by vysílání těch vašich stabilních 3000 -6 000 útoků co se na mě valilo stabilně během cca půl roku, než jsem to zabalil muselo posílat několik lidí zaměstnaných na plný úvazek. Od Vašeho hráče vím, že jste na to měli skripty, tak mi tady nemel o tom jak jste dobrý, když to za Vás dělá mašina. A to jsem nebyl jedinej pod útoky že.
Po zablokování Rosse a jiných se ti to machrovalo, když to odpálili lidi, kterým se to nelíbilo že. Jo 25.000 lidí? kolikpak jich tam bylo když se mince zlevnily? To už byla zbarbařená značná část světa. Papa padej zabírat barbarky a bav se

jenom střílíš od boku a kopeš do mrtvol . Jednoduše skripty na útoky nemám ani dvojitý účet - na support jsem psala všehovšudy čtyřikrát a to jenom o nějaké banality. 99% orderu je na tom stejně. Poslat pár tisíc útoků za pár desítek minut dokáže pravda každý od nás v kmenu . Když už píšeš o panu Rossovi - tak můžu napsat,že jsem s ním od začátku Světa7 jednala - ten přežil tak dlouho díky tomu,že to byl ten nejhorší velitel všech kmenů které kdy založil - jen díky tomu jsme ho nechávali pod dojmem,že může něco dokázat. Jeho poslední čin byl.ale už tak #-#-#-#-#-#-#-, že dostal co zasloužil - mimochodem se nechal zablokovat sám po tom co na něj začal útočit jeden z našich hráčů.

Každý z našich hráčů má přístup ke všem informacím a jednání,které kdy byly od začátku Světa . Každý nově příchozí si může přečíst bez cenzury na foru o všem zpětně pár let. Jsou tam vyvěšeny všechny intriky ostatních kmenů a všechny podrazy o které se pokusily. Jsou tam konverzace takzvaných velitelů i všelijakých práskačů . Nic se netají . Diplomacie byla vždy boj.To,že v kmenech kde jsi byl nemáš tyhle informace je jen tvá chyba a neurážej svou neinformovaností support a neméně náš kmen.

Viděla jsem tu psát Papasese i jeho ženu - byli to naši nepřátelé . Papasese se dokonce svého času pokusil na nás udělat hromadnou akci po našem vzoru. Měl trojnásobný kmen a kupu spojenců - vzali nám jednu vesničku a i to se pokusil brát jako úspěch. Ve finále dostali čočku . Papasese s Joaninou to stálo hlavu v následujících rošádách ukončili hru s grácií. Vyhodnotili své účinkování a s poděkováním nepříteli odešli.

Tady se píše o slevě mincí, které pomůže některým našim hráčům k většímu zabírání a ukončení hry. Já mám šlechty třeba víc než tys měl vesnic. Nepřátelé mají šlechty taky hodně,protože jim bereme vesnice v nemalých počtech. Nic to,ale nemění, že se šlechta vždy hodí.Jestli by něco dokázalo s7 urychlit, aby byl celý modrý za pár měsílů - jistě by to bylo to jak mají na s1, aby šlechta mohla zabírat na libovolnou vzdálenost místo 20 hod jak máme. Stojíme o to?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru