• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 52. Neděle.......Willibald a bleskosvodka vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
První dělba otázek...Poprosil bych, aby jste používali citace pro tu vaší.

bleskosvodka: Jaktože už ne Házená? Co se ti na šachách tak líbí, jak často hraješ?
Willi: Co tě k tomu odporu vede?
 

DeletedUser25426

Guest
Já náhodou - v práci mi to o noční ukázal kolega, hlídal vojáčky své přítelkyni - ráno jsem to zkusil sám a už v tom 4 roky lítám :)
 

DeletedUser

Guest
- právě přes šachy.. můj oblíbený soupeř zmizel sem, a tak jsem to zkusila taky.. Začala na pár světech a nakonec zakotvila na 9.
 

DeletedUser

Guest
A co fórum? Častěji jsem si vá začal všímat až v poslední době, co to způsobuje?
 

DeletedUser

Guest
.. těžko říct.. na foru se, myslím, objevuju relativně často.. vadí mi umlčování, různé druhy manipulace, neinformovanost..
 

DeletedUser25426

Guest
No byl jsem tu přihlášenej už dlouho, ale jen jsem to z povzdálí sledoval... Hlavně jsem hledal nějaký scripty, finty na hru. Jenže topik se scriptama dost upadl, už tam není nic novýho, a spousta starejch scriptů díky updatům přestala fungovat :(
 

DeletedUser

Guest
Mění se podle vás nějak fórum? Přeci jenom už tu nějaký ten rok jste...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru