• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Křeslo pro hosta - 52. Neděle.......Willibald a bleskosvodka vs. Lord Dark Knighter

  • Zakladatel vlákna Lord Dark Knighter
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mění se podle vás nějak fórum? Přeci jenom už tu nějaký ten rok jste...
.. dřív bylo relativně dost lidí ochotných udělat něco navíc.. třeba právě ohledně skriptů(Turgon, Ořech..), mám dojem, že DK tým i častěji odpovídal na otázky.. fungoval cheathunter koutek.. Dnes se tato témata přesunula fakticky jen do ticketů - takže se mi schází od různých hráčů různé odpovědi.. člověk často neví, jak to vlastně je.. (chybí "závěr odpovědného a znalého věci")..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Opět bych poprosil o používání citací.

Vidíš ještě jiné problémy tohoto fóra?

[SPOIL]Dále bych uvítal i zapojení ostatních uživatelů, ptát se dnes můžete hned 2 hostů, tak toho využijte. [/SPOIL]
 

DeletedUser25426

Guest
Mění se podle vás nějak fórum? Přeci jenom už tu nějaký ten rok jste...
Třeba ten cheathunter koutek mi tu opravdu chybí... Herní podpora všechna řešení problémů odkazuje jen na tikety a odůvodňuje to "interními" předpisy...
Trochu alibismus, podle mě - nebo potřeba, aby nikdo nevěděl, jak se měří - protože se měří různým metrem...
S trestem podle sazebníku jsem se nesetkal už roky...
Ale to je trochu od věci - forum se mění, stejně jako se mění klientela DK - spousta lidí už skončila, počáteční nadšení opadlo - a stav se stále zhoršuje.
 

DeletedUser

Guest
Opět bych poprosil o používání citací.
Vidíš ještě jiné problémy tohoto fóra?
.. řekla bych, že to jsou ty zásadní.. když tady lidi nenalízaj odpovědi na otázky(a nikdo jim pořádně neodpoví), tak často nemají sem důvod chodit.. Když se zamkne téma bez opovědi, tak se otráví.. Pokud se pravdu nenaštvou a nechtějí aspoň vyburcovat ostatní.. a pak to holt někdy vypadá, že hráči "umí jen prudit"..
 

DeletedUser

Guest
Jo, když jsem u těch ticketů - co mě přímo vytáčí je, že každý script, který třeba už tady na foru byl a někdo ho "aktivně" smazal, bych si jako případný zájemce měl nechat soukrmně povolit přes ticketsystém...
..jj - a výsledek je, že tenhle typ ticketu je momentálně přesycen a support nestíhá..
 

DeletedUser

Guest
Vidíte někde řešení těchto problémů?
- osobně mi příjde absurdní systém "tickety na dotazy ke hře", i na skripty, které už jednou povoleny byly.. Když to přeženu, tak 10 lidí DK týmu může ve stejnou dobu hledat odpověď na stejnou otázku.. pak se logicky jejich opovědi liší.. a těžko se s novými členy stíhá.. Kdyby se tohle přeneslo na forum( a tam by žádná kolize s osobními daty být neměla) - měli by hráči větší šanci na správné odpovědi a DK tým odpovědi hledat.. a zároveň by se i zvýšila návštěvnost fora.. a důvěra v DK tým..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru