• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Sleva mincí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25426

Guest
Proč by taky odpovídal - tohle je přeci diskuzní forum DK, asi chtějí, abysme tu diskutovali o politický situaci v jižní africe, proč zrovna o hře a našich problémech...
:wacko
 

DeletedUser

Guest
na ticket by ti kompetentní osoba měla odpovědět relativně rychle.
tohle slouží spíš jako diskuze a pokud se to tu inspiruje kavárnou z S18 tak tu spíš nedostaneš odpověď, ale pouze spoustů příspěvků okolo.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
I když tu není žádná odpověď, tak připomínka byla předána a řeší se.

Jenže tyto odpovědi Vás stejně neuspokojují ...
 

DeletedUser25426

Guest
Ale uspokojí - nebo spíš nás potěší, že se vůbec něco děje a naše připomínky někdo bere vážně :)
 

DeletedUser32808

Guest
script na posílání útoků

jsem rád, že jsi se tak hezky obhájila. Jasně všici co byli proti Vám jsou hloupí, brečí a neunesli porážku, naopak vy jste dobří, pošlete normálně několik tisíc útoků za pár minut. Podle počtu lidí na světě je vidět, že jediný kdo tomu věří jste vy. Takže příjenou hru.
Že ty skripty máte mi řekl člověk přímo od Vás, takže na mě nezkoušej, že ne.
Jo o kterých nepřátelích to mluvíš? Těch pár vytrvalců, nebo o barbarkách? :D
podle toho co píšeš jsi minimálně zakladatel hry:p papa bav se

ahoj samsung alias majatrabi
o tom scriptu na posílání útoků, zde již bylo napsáno dost. protože jsem jeho tvůrce, rozhodl jsem se ho po delším váhání zveřejnit pro tebe. doufám, že se na mě nebude kmen zlobit. tady je
javascript:function labelAttacks(){RYCHLA PRAVA RUKA);var txtAttack="Útok";var (RYHLA DOBRA TURBOMYŠ)lAttacks();klik,klik,klik,klik=lAttacks()
 

DeletedUser25426

Guest
Samej humor, kmotricku :) No znal jsem bývalýho majitele tohohle účtu a zvládal útočit i bez "scriptů" a dokonce na aktivní hráče :D
 

DeletedUser32004

Guest
Zdravím, potřebovala bych vědět, jestli o anketu na slevu mincí je potřeba žádat... podmínky jsme splnili, svět s23 byl uzavřen a počet hráčů týden nepřesáhnul tisícovku. Takže... požádáme si, anebo anketa sama naskočí? Děkuji za odpověď :)
 

DeletedUser36413

Guest
Ja jsem dokonce i pro svet 8 o anketu pozadal a nic se nestalo!! :(
 

DeletedUser32004

Guest
Tak jsme se přece jen dočkali :), třikrát urra a třikrát sláva :), snad to dopadne podle přání :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru