• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Byl by zájem o Křeslo pro Hosta?

Byl by zájem o Křeslo pro hosta?

  • Ano byl - uvítáme to

    Hlasy: 23 82,1%
  • Ne - nebyl

    Hlasy: 5 17,9%

  • Celkový počet hlasujících
    28
  • Anketa uzavřena .

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
A když to tedy nechceš zatím prozradit, kdyby byla šance - realizovat bys to chtěl?
 

DeletedUser11059

Guest
Křeslo už je pryč, oživovat ho nemá smysl (mj názor). Něco nového.... nový projekt.... a nejlepší bývá projekt, který bude kontroverzní, kde by to mohlo i trochu jiskřit, nebo napětí, nebo sakra humorné. Jinak to asi lidi nenatáhne.

Kontroverzní s jiskřením .... toto asi neprojde, protože by to mohlo skoro vždy dospět k zakázanému vyjadřování a podobně, muselo by se v takovém pořadu popustit uzdu pravidel fóra.
Napětí ..... toto by šlo formou kontroverze, soutěže (o nic) atd...
Safrahumorné ..... to vymyslet není jednoduché.
 

DeletedUser

Guest
A když to tedy nechceš zatím prozradit, kdyby byla šance - realizovat bys to chtěl?

V současné době mne naplno zaměstnává FoE forum + záležitosti v osobním životě, takže času není moc k rozhazování :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Ty by jsi mě tam pomluvil :D... Teď mě něco napadlo,konečně nápad na základ soutěže :D Jupí, díky Davide...
 

DeletedUser11059

Guest
STŘELNICE pro ....
dva nepřátelé z jednoho světa, co se moc nemusí a je mezi nimi rozepře ...., veřejná přestřelka.
To by mohlo natáhnout lidi z těch světů a co je znají, oni by měli jedno vlákno pro sebe a ostatní by měli druhé, kde by je popichovali a fandili jim :shock
 

DeletedUser30368

Guest
Něco podobného už mi psal Pajclin...to je velké riziko hádek atd... dobře víš, jaká je někde rivalita...
 

DeletedUser11059

Guest
Právě proto bych to udělal.
Byla by to sekce, kde by si byli aktéři účastí vědomi toho, že se přiostří ...., zakázané vulgarismy, ale tvrdé nařknutí klidně. Přirovnání jako "jsi nula a spodina lidstva" povolena, zákaz tahání rodiny a tak dále. Trocha prvidel ano, ale prostor ke střetu.
Oheň nejen pálí, ale i hřeje.
 

DeletedUser11059

Guest
Myslím si, že by to mělo skvělou zpětnou vazbu i na hru na těch světech.
Ale chápu Tě.
 
Nahoru