• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 17

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
:D
Na BIBlosany útočíme ze stejného důvodu jako na Řád Templářů, tedy kvůli vyčištění od červené na severovýchodě a východě mapy
Já osobně se chystám posílat útoky dolu na K68 (zhruba) :D
Proč to ukončovat, když ještě ani jedné straně nedošla chuť bojovat ?

Každopádně to ještě bude zábava, až na mapě nebudou některé kmeny a vítězný kmen bude moct pojmout maximálně 120 členů
 

DeletedUser

Guest
Jistě, tka červená jako červená... Tedy i na mě? mám se začít báti? :)

A k tomu zbytku se dá napsat jen jediné...
Proč to ukončovat, když ještě ani jedné straně nedošla chuť bojovat ?

Každopádně to ještě bude zábava, až na mapě nebudou některé kmeny a vítězný kmen bude moct pojmout maximálně 120 členů
Amen, pravil pán... :D
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
:D Neboj, já na tebe ne, dlužím ti to ;)
Spíš to pošlu jako vždycky :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
No, bude to zajímavé, až ti, co nyní musí útočit nejméně v pětici, aby si dodali kuráž, budou pak muset útočit každý sám za sebe. :D
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Biblos, promin, přece se v tom nenecháme sami :D Jeden za všechny, všichni za jednoho :axe
U nás neplatí pomalu, ale jistě :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Čím rychleji zlikvidujete ty, co nikdy neměli ambice nějak do světového dění zasahovat, tím rychleji budete válčit sami proti sobě. To jsou naprosto jednoduché počty. Můj kmen z toho vyjde se vztyčenou hlavou - protože proti jednomu procentu vesnic se musely spojit tři kmeny, aby nás vymazaly z mapy. Pro nás je to čest, pohana pro Vás.
 

DeletedUser

Guest
...jistě, válčili jste i jinde ale to nijak nesnižuje těchto 1,3 roku války. je mnoho příčin, které daávají dohromady následek a ten je, že Valhalla vám vzdoruje mnohem déle než 4 měsíce.... tvoje tvrzení, že s námi opravdu válčíte jen tyto 4 měsíce je pro me jen hra na schovávanou a neztráta vaší tváře.Nic více...
no nevim, ale já když stavěl skoro rok šlechtu na k43-44, tak jsem nečekal že dobiju bez poslání šlechty vesnice na k76, takže jsem se ani nesnažil o nějaký útočný akce.
Mě například velmi baví, když pošlete útoky jdoucí 14 dní do zázemí a já je nechám projít... poškodí ves, ale vojsko neohrozí a já jim ještě zamávám na 14 cesty zpet... jsem asi trochu divný ale toto me baví...
no zase nevim, když mi ty útok daj v plný vesnici selák i HB na LVL 1, tak než dam selák na LVL 30 s hlavní budovou LVL 1, pak než postavim hlavní budovou apoň na 20 kvůli šlechtě a než dostavim opevko na plno, tak mi to trvá tušim přes 3 týdny = z toho 2 týdny je vesnice ohrožená rabováním surovin bez opevnění, přičemž nemůžu kupovat mince


Není to pravda proti těm aktivním... Čistý příklad je Lotrandoska, kdy na ni šlo asi 1600 útoků. A statistika?
Mnoho vesnic vyčištěných, mnoho šlechticů pobitých a žádná vesnice ztracená. toto myslím...
musim souhlasit, akurát mě překvapili kkk3, meila53 a hlavně vůdce východních lopatů
perníkováMařka, proč nehráli takhle dobře už v lopatech? vždyť jen oni tři zničili od listopadu 2x víc našich útoků než celý východní lopati dohromady za celou válku s naší ally. kdyby takhle hráli už tam, tak by vých lopati nemohli padnout. asi jim na lopatech nezáleželo, tak nebrali zástupy a nechali kmen padnout.
ldyž bych zatáhl kmen do války, tak bych za něj bojoval a né přecházel jinam a teprve tam se předvedl.
docela by mě to zajímalo jakej vých. lopati byli kmen a proč to nefungovalo jako teď ve VLH.
kdyby šlo o jednoho hráče, řeknu si že neměl čas a teprve teď se vrátil
 

DeletedUser

Guest
Tohle už jsem na kmenech slyšel.My válčíme jinde,nemáme čas,jen počkej zajíci.To že válčíte i jinde je váš boj,váš problém,tvoje výmluva.Pokud neumíš zkoordinovat útoky a taktiku,je to tvoje starost a nijak to nesnižuje obranu protivníka.
Ještě jsem neviděl,že by dva útoky zrušily HB i selák na 1.Pokud si dobře pamatuju,ani 500 katapultů nezničí selák komplet.Z toho,co je tady napsaný logicky usuzuju,že byla řeč o jednom až dvou útocích.Je jasné,že čtyři a víc to už dokážou,pokud jsou dobře složený.A jen cvok rozmlátí protivníkovi vesnici v zázemí,daleko od svýho pole a hned ji jde zabrat,když ji v dalších vteřinách v pohodě zase může ztratit.A nemusí tomu zabránit ani hromadnou a soustředěnou hromadkou kolem.
Ty jsi se mormile opravdu od s4 nezměnil,ty tvoje tabulky jsou skutečně supr.Jen se divím,že zrovna ty píšeš takovýhle věci.Že píšeš o slevnění mincí,i když na TW Stats světa 17 vidím,jakým tempem zabíráš.Že se takhle hloupě vymlouváš,i když jsi konečně v kmeni,kterej vyhrává.
Druss to už napsal,ty jsi svou nehynoucí slávu prohrál s námi na s4.Skládáš nadějnej reparát,tak si to takhle hloupě nekaž.

Jo,píšu z jinýho nicku,no a co :mocking
 

DeletedUser

Guest
Vidím, že se tady nic neděje, ale to už se za chvíli nebude dít na celém s17... :)

Zmíním tedy naposledy něco k panu JABovi... nehodlám již zabíhat do detailů válečných tajů DK a takových libůstek, pouze se vyjádřím k tvé lidské stránce, ne té herní, protože jsi bezpochyby velmi dobrý hráč DK. tedy něco pro tebe...
Slušný, rozumný a alespon trošičku sebepokorný člověk:
1. nezačne házet jakousi špínu na někoho, kdo toto vůbec nevyprovokoval
2. netluče násilím svoje názory někomu, kdo mu na toto 4x jasně vyjádřil svůj nesouhlas a nezájem
3. nepřehlíží podanou ruku od někoho, kdo se za něco omlouvá, i když větší omluva by měla přijít od něj
4. nelže třetí osobě o tom, co napsal ten druhý
5. pokud po tom druhém něco chce a ten druhý souhlasí za jedné podmínky, tak se k tomu alespon vyjádří, nekašle na to a neporušuje to
Tolik k tvé stránce, jak jsem tě poznal já, tedy s kým jsem měl tu čest. od tebe jsem se tohoto vyjádření nedočkal, i když jsi o tomto začal ty sám...

Možná bych toto ze své strany ukončil dvěma spíše řečnickými otázkami:
1. od jak raného věku si o sobě myslíš, že máš monopol na pravdu, i když jistota a přesvědčivost tvých argumentů je více než pochybná..?
2. proč zde s tebou ztrácím čas, když mohu jít domů přerovnat si ponožky..?


To hlavní, proč zde ale jsem a proč zde píšu je to, že chci i zde pogratulovat hráčům Orchid ally k blížícímu se vítězství. vzhledem k tomu, že me nezajímají, u více hráčů Valhally opakující se, pochybné řeči pana JABa, mohu toto napsat s čistým svědomím. je u vás mnoho hráčů, kterých si vážím a kteří si toto vítězství jistě zaslouží. namátkou mohu zmínit například hoppa, ale i Achata a další a další
Jak jistě hráči Orchid ally již vědí, brzy k tomuto dojde, proto ještě jednou gratuluji a užijte toto ve zdraví... :blush
 
Nahoru