• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru
Drolda

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Musíš si to vyriešiť s ňou cez ticket systém. Na fóre ti s tým nepomôže nikto. :)
    Na ticketu jsem psal (konkrétně Skrify) jenže on mne vůbec nechápe.. Prostě mi jeden *** začal nadávat. blokl jsem ho, a začal nadávat jinym, tak jsem mu trochu tvrdeji řekl, at nechá mé spoluhráče napokoji a nejspíše mne naprášil.. Já ani nevím, proč pišu tobě, prostě tě znám a někde jsem se dočetl, že za hrubší urážku je max 10 dní (musím podotknout, že on mne uráží posledních 5 dní neustále)
    Ahoj, aký BaN a kde? V hre? A prečo píšeš mne? Napíš ticket na Support. :)
    Magazín vždy býva v tomto formáte (pdf).
    Ahoj, "Za jaký tým kope" je myšleno to, zda za DK tým CZ, nebo SK. Protože je magazín pro obě země, tak i soutěž je pro obě stejná, jen my máme svůj tým a oni svůj. Jinak magazín je v .pdf, čili jakýkoliv pdf prohlížeč to zvládne. nebo zkus jít přímo na web magazínu a tam si číslo stáhni a otevři.
    Bojuj, nebo zemři, rozhodni se sám!
    Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou!!!
    Fanoušek PC her, fotbalu,hokeje,sportu,..
    Zkušenosti: pár let Divokých Kmenů mám za sebou
    I když nejsem žádný extra útočník, ani obránce,..
    Řídím se heslem: Pevný základ = pevný hrad
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru