• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser33829

Guest
Tak to je jasné, když dnes je neděle, že zítra bude pondělí = den po neděli.;):(

Tobě přeji též pěkný večer.;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Hezký večer všem.

Včera jsem byl navštívit bývalou administrátorku Indigru a mám tu všem vyřídit pozdrav.:hi
 

DeletedUser11059

Guest
Tak ji Honziku taky pozdravuj .... a že jsi se nestavil u nás, už jsme Tě dlouho neviděli a Janča říkala, že se možná stavíte i s Markem (doufám na noc, abychom to nějak prodebatovali u malého kalíšku černého čaje) :D
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Pavlíku plánujeme to někdy na březen (určitě se ti předem ozvu),byli jsme s manželkou na víkend v lázních a projeli trochu okolí (jelikož i Indigra sídlí poblíž,samozřejmě jsem návštěvu u ní nemohl vynechat.
 

DeletedUser33829

Guest
Tak Majka s Kvítkem nepadli....musíš se starat :)
Vy mi děláte holky radost.:yeah

Jsem ho vyčasoval.
http://sk25.divoke-kmene.sk/public_report/d45a6d92c8b77351d5d37ee27a70856e

Mám útočníka dne.:)

Tak již včerejšek byl opravdu skovstný den. Borec na mě vyšle vláček ve 3:46 ráno s rozdíly jen 100 ms, už se vidí jak má druhou a krásnou vesnici, možná kalkuluje jak brzy obsadí i třetí a nakonec odchází z celého dne bez vojska, 4 šlechtice jsem mu zničil, 10 mincí mu vyšlo vniveč, teď si brzo nic nezabere a já dostávám útočníka.:yeah

Pěkný to byl den, to by ten chlapec před 20 hodinami ani ve snu netušil.:rofl Jak dopadne, když si začne hrát se mnou.:cool

Dobrý blázen, má jednu vesnici a postaví si hned vlak a jde přesně 17 polí.:blush

Taky dobrá ukázka toho, jak tenká dokáže být v počátku hranice, mohl jsem odejít z neděle jako totální looser co skončí na kraji mapy, nakonec odcházím jako obvykle jako borec.:D

Dobrou noc přátelé:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Hlavně neusni na vavřínech! ;)

Ale jinak, když mám čas a náladu, také rád útočníkovi ve vláčku zabiji aspoň jednoho šlechtice, abych mu udělal radost. :D
 
Nahoru